İŞ Bankası Faiz Olmadan 10.000 TL Ödeme Vereceğini Açıkladı! Bu Ay İçin Geçerli Olacak ve Hemen Hesaba Yatacak

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

İş Bankası, İşCep mobil uygulama kullanıcılarına özel olarak 10.000 TL tutarında faizsiz nakit avans kampanyasını duyurdu. Bu kampanya, Ekim ayı boyunca devam ediyor ve yıl sonuna kadar kullanılabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için müşteri olma sürecini tamamlamış ve kredi kartı onayını almış olmanız gerekiyor.

İş Bankası müşterileri ve kredi kartı onayı alanlar, bu özel kampanyadan faydalanabilirler. Kampanyadan yararlanmak isteyen İş Bankası müşterileri öncelikle İşCep uygulaması içinde "müşteri olmak istiyorum" adımını kullanarak müşteri hesabı oluşturmalıdır. Daha sonra kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri mobil uygulama veya İş Bankası'nın internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca, İş Bankası müşteri hizmetleri hattını (0857 724 07 24) arayarak da daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Kampanya süresi boyunca, 5 aylık vadelerle aylık taksitlerle 10.000 TL'yi geri ödeyebilirsiniz. Ancak her müşteri bu kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Kampanya kapsamında sunulan nakit avans tutarı, en az 300 TL ile en fazla 10.000 TL arasında değişmektedir.

Daha yüksek bir tutar talep etmek isterseniz, İş Bankası'nın belirlediği faiz politikası çerçevesinde taksitli nakit avans başvurusu yapabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, kredi kartı başvurusu onaylandıktan sonra 7 gün içinde kampanyadan faydalanmaya başlayabilirler. Bu kampanyadan, İş Bankası müşterileri ve ticari kredi kartı kullanıcıları faydalanabilirler.