İş Bankası hesabı olanlar dikkat! Bugün başladı ve sadece 6 gün süreniz var! İşlem yapmanız gerekmektedir!

İş bankası yapacağı yeni kampanyaları açıkladı. Nakit isteyen kişiler için yeni bir kampanya başladı. İş bankası uygun faiz oranları ile birlikte, kredi alacak kişilere, 6 gün içerisinde başvuru yapmaları durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden uygun faizlerle kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada 6 gün içinde işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm kişilere düşük faiz oranları ile birlikte 50000 TL'ye kadar kredi ödemeleri verilecek. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirin, kredi onayı alabileceğiniz ve onaylanan bu kredileri, hesapları yaptırabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşları hemen işlem yapılmaktadır. 50000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda düşük faizlerle kredi ödemeleri verilecektir. 

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURU

50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, İş Bankası üzerinden kredi başvurularını, iş cep uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapabiliyorlar, pakete ihtiyacı olması durumunda iş cep uygulamasına giren vatandaşlar, 7 24 kredi kullanabiliyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, ayrıca banka şubelerine giderek de kredi işlemlerinizi kolay birşekilde yapabilirsiniz. 

Başvurularını gerçekleştirecek olan bireysel müşterileriyle birlikte kredi kullanacak olan vatandaşların banka politikalarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini yapabilecekleri kampanyalar dahilinde hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştiriliyor. Bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak, kampanya detayları hakkında bilgiler alabilirsiniz. İş bankası internet sitesi üzerinden ayrıca diğer kredi kampanyalarına göz atabilir, faiz oranlarını güncel olarak öğrenebilirsiniz.