İş Bankası Hesabı Olanlar Dikkat, Sizin Hesabınız Varsa Artık %10 Daha Ucuz Ödeyeceksiniz

Doğalgaz Ödemesi İndirimli Yapılacak! İşCep üzerinden müşteri hesabı oluşturanlar fatura ödemesini yaptıkça kazanıyor. Kış aylarının gelmesi ile beraber özellikle doğalgaz faturası kullanımları artarak devam ediyor. Faturalardaki fiyat artışı maddi olarak insanlara ay sonunda külfet olarak yansıyor. 2023 güncellenmiş asgari ücret rakamı hesaba yatmış değil. Öte yandan memur ve emekli için yeni zammın ayrıntıları dahi belli olmamışken İş Bankası İşCep müşterilerine özel indirimli fatura ödeme ödeten kampanya sürecini başlattı.

İşCep üzerinden müşteri olma hesabı oluşturanlar dijital ortamda onay aldıkları anda kredi kartı başvurusu yapmalıdır. 2023 yılı içerisinde Mayıs ayının 31'ine kadar kredi kartı onayı alan tüm müşteriler fatura ödemelerini %10 indirimli olarak yapabilecek. Üstelik Her ay 100 TL toplamda ise 500 TL iade fırsatından yararlanacaktır.

Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

Kampanyaya katılmak isteyenlerin mobil uygulamayı üzerinden müşteri başvurusunun onaylanması ve ardından kredi kartı başvurusu yapması yeterli oluyor. Kampanya dönemi devam ederken bireysel maximum kart sahipleri bu fırsattan faydalanabiliyor. Kredi kartı kullanıcıları ancak kampanyaya dahil olabiliyor. Doğalgaz faturasına indirim kazandıran kampanya sms ile bilgilendirme ile yönetiliyor. O ay içerisinde uygulanacak en fazla indirim tutarı 100 TL'dir.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

31 Mayıs tarihine kadar en fazla 500 TL indirim fırsatından faydalanabilecektir. İş Bankası'nın sunduğu kampanya ön ödemeli kart, ticari kart ya da bankamatik kart ile yapılacak başvurularda değerlendirilemiyor. Maxi puanlar ile katılım sağlanmak istendiğinde işlem reddediliyor. Özellikle soğuk kış günlerinde vatandaşları sevindirecek bu kampanya bireysel doğalgaz aboneleri için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerliliğini koruyor. 1 Ocak tarihinden itibaren kampanyaya başvuracak olan müşterilerin hesapları dikkate alınacaktır.