İş Bankası acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için sürekli olarak güncel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Banka üzerinden yapılan Açıklama ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar belirli şartlara uygun olması durumunda bu banka üzerinden 10 bin TL ödeme alabilir ve banka şubelerine gitmeden kendi İş Bankası hesabına bu parayı yatırabilir. İş Bankası acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için yapmış olduğu Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerden bazı şartları istiyor...

İş Bankası kredi şartları nelerdir? 

İş Bankası kredi politikalarına uygun olmanız durumunda yapılan tüm kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bunun için banka Kendi resmi internet sitesi üzerinden yeni şartları duyurdu. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 20 yaşından büyük olması durumunda internet bankacılığı uygulaması olan İşCep uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilecek.

İşCep uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonrasında banka 36 ay vadeye kadar 90 gün ertelemeli sizlere kredi kullandıracak. Kredi onayı almak isteyen kişiler ayrıca daha önce bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı kullanmış olması gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartı borçlarınız için düzenli ödemeler yapıyorsanız banka kredi notu 1350 ve üzerinde olan kişiler kredi onayı alabileceklerdir. Emekli olan kişiler ve sigortalı olarak çalışan kişiler İşCep uygulaması üzerinden 10 bin TL kredi başvurusu yaparak daha düşük faiz oranları ile kredi kullanırken emekli olan kişiler emekli maaşını İş Bankası şubesine taşıyarak kredi kullanmak istiyorsa daha yüksek limitli onay alabilir. 

Başvuru

İş Bankası yapmış olduğu kampanya için başvuruları İşCep uygulaması üzerinden alıyor. İnternet bankacılığı şifresi alarak Bu bankanın İşCep uygulamasına girerek buradan kredi başvurusu yapabilir sonucunu hemen yine aynı ekranda görebilir ve onay almanız durumunda onaylanan tutarı hesabı atabilirsiniz. 

is-bankasi1-1280x720-1

İş Bankası İşCep uygulaması kullanabilmeniz için yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Bu bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer banka müşterisi değilseniz İşCep uygulaması üzerinden müşteri ol butonuna tıklayarak görüntülü görüşme yapabilir ve İş Bankası hesabı açabilirsiniz. Banka İşCep uygulaması üzerinden sadece ihtiyaç kredisi verirken kredi faiz oranları normal Kredi şartlarından daha düşük olacaktır.