İŞ Bankası, ING ve TEB Anında Kredi Veriyor, Basit Yöntemler İle Başvuru Yapılacak

Anında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin belirli şartlara uygun olması durumunda İhtiyaç Kredisi olarak bankalardan kimlikle kredi kullanabiliyor. İşte detaylar...

Ekonomi 23.08.2021 - 13:31 23.08.2021 - 13:32 Vural Pars

Anında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin belirli şartlara uygun olması durumunda İhtiyaç Kredisi olarak bankalardan kimlikle kredi kullanabiliyor. Ayrıca banka müşterileri banka şubelerine gitmeden Kredilerini SMS ile de başvuru yaparak ve Online olarak internet bankacılığı üzerinden de alabiliyor.

Sizlerde bu şekilde kredi başvurusu yapacaksınız şartlara uygun olmanız durumunda kredinizi anında kullanabileceksiniz. Anında kredi kullanmak isteyen müşteriler en az 1200 ve üzerinde bir kredi notunun olması durumunda bankalardan kredi kullanabilirler.

İş Bankası anında kredi kampanyası

İş Bankası üzerinden anında kredi kampanyasına katılabilirsiniz. İş Bankası üzerinden alacağınız kredi kampanyasında başvuru şartlarına uygun olarak kişiler 36 ay vadeye kadar kredilerini kullanabiliyor.

Kredi kullanacak olan kişiler İş Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar işlem yapabilmektedirler. İş Bankası kredi başvurusunu banka şubesinden bankanın internet bankacılığında ve bankanın müşteri hizmetlerini arayarak yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu onaylanan kişiler, 50.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirler. Özellikle İş Cep uygulaması üzerinden yaptığınız Kredi başvurusunda banka kredi onayı vermesi halinde sizlere 50 bin TL krediyi aynı gün içerisinde ödeyecektir.

Bu kredi hesabınıza yatan bir kredi olacağı için daha düşük faizli ve masrafsız olarak sizlere sunulmaktadır.

ING Bank anında kredi başvurusu

ING Bank üzerinden anında kredi başvurusu yapacak olan kişiler bankanın resmi internet sitesinden kredi başvuru formunu doldurarak ne kadar onay alacaklarına görebilirler. Eğer bu bankada bir hesabınız veya bir kredi kartı kullanıcısıysanız, bankanın internet bankacılığına girerek internet bankacılığı üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

ING Bank 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılmaktadır. Kullanacağınız bu kredilerde banka 36 ay vade ve 3 ay erteleme yapıyor. Ayrıca sizin kredi notumuza göre de banka ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmıştır. Yüksek kredi notu olan müşteriler kredilerine düşük faiz oranları ile birlikte kullanabileceklerdir.

TEB Bankası anında kredi başvurusu nasıl yapılır

TEB Bankası üzerinden de anında kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Banka size özel olarak verdiği kredi kampanyaları ile birlikte anında ihtiyaç kredisi veriyor.

qnb-finansbank-akbank-ing-ve-cepte-teb-15000-tl-gelir-belgesiz-kredi-verecegini-duyurdu

TEB Bankası SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 44 66 numarasına TC kimlik numaranızı göndererek başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusu onay alan müşteriler en yakın banka şubesinden kimlikleri ile birlikte kredi kullanabilirler. Ayrıca bankanın kurmuş olduğu dijital banka olan cepte Teb Bankası üzerinden de banka 50.000 TL'ye kadar kredi vermektedir. Cepte Teb Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişiler online olarak onay almaları durumunda kredilerinde internet bankacılığına girerek online olarak kullanabileceklerdir. TEB Bankası anında kredi kampanyasında 36 ay vade yapmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@