Acil nakit paraya ihtiyacı olan İş Bankası müşterilerine güzel haber geldi. İş Bankası kartı kullanan tüm vatandaşlar 30 Kasım 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları durumunda karşılıksız para alabiliyor. Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer alan İş Bankası, müşterilerine özel kampanyalarına devam ederken bankamatik kartı ve maksimum kartı alışverişlerinde geçerli olacak kampanya için özel bir duyuru yayınladı. Yapacağınız tüm alışverişlerde için 100 TL'ye Varan MaxiPuan kazanma şansı için ise son tarih 30 Kasım 2021 olarak açıklandı. Yani para kazanmak için 24 gün içerisinde başvuru işlemlerini tamamlamak gerekiyor.

İş Bankası, özellikle ekonomik sıkıntıların iyiden iyiye gün yüzüne çıktığı bu günlerde müşterilerine yüzdeli bir haber verdi. Bu sabah saatlerinde bankanın resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayınlanarak İş Bankası bankamatik kartı ve Maximum Kart ile alışveriş yapan müşterilere 100 TL'ye Varan MaxiPuan kazanma şansı verileceği duyuruldu. Kampanyadan yararlanmak isteyen kart sahiplerinin 24 gün içerisinde başvuru yapmaları gerekiyor. İş Bankası karşılıksız para kampanyası tüm kredi kartları için ve bankamatik kartları için geçerli.

9 ARALIK'TA KARTA YÜKLENECEK

İş Bankası kartları ile yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız ödül paraları 9 Aralık 2021 tarihinde son kullanılan karta yüklenecek. Ayrıca İş Bankası'ndan kazandığınız puanları kullanmak için de son tarih var. 19 Aralık 2021 tarihine kadar İş Bankası kartından kazandığınız paraları kullanmanız gerekiyor. İş Bankası'nın bu kampanyası kredi kartı bazında değil müşteri bazında yapılıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler sadece bir defaya mahsus olarak yararlanabiliyor ve en fazla 100 TL kazanabiliyor.

is-bankasi-karti-olanlar-dikkat-karsiliksiz-para-verilecek-basvuru-icin-son-gun-30-kasim-2021-3

SON TARİH 30 KASIM 2021

İş Bankası'nın kampanyasında son başvuru tarihi ise 30 Kasım 2021 olarak belirlendi. Kampanyadan faydalanan vatandaşlar için iade ve iptal işlemleri yapılmıyor. Banka kayıtlarına göre ödül puan yüklemesi yapılırken ek kartlar içinde puan kazanılmasının mümkün olduğu belirtildi. Ayrıca İş Bankası yaptığı açıklamada aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerde sadece ilk alışverişin kampanya için geçerli olacağını bildirdi. Ayrıca banka açıklamasında Kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkına sahip olduğunun da altını çizdi.

is-bankasi-karti-olanlar-dikkat-karsiliksiz-para-verilecek-basvuru-icin-son-gun-30-kasim-2021-1

TÜM ALIŞVERİŞLERDE GEÇERLİ

Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer alan İş Bankası'nın müşterilerine sağladığı bu ayrıcalıklı kampanya tüm alışverişler için geçerli. Market alışverişleri, online alışverişler, kırtasiye alışverişleri, kısacası tüm alışverişleriniz için İş Bankası'ndan Maxipuan kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi kampanyaya katılım için son tarih olan 30 Kasım 2021 tarihini kaçırmamanız gerekiyor. Bunun yanında kazandığınız puanları 19 Aralık 2021 tarihine kadar da kullanmanız gerektiğini unutmayın.