İş bankası kartı olanlar için yeni yıl parası ödemesi! Harcamanızdan 350 TL geri hediye edilecek!

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

İş bankası 2023 yılı gelmeden önce, tatil planı yapan herkes için yeni bir kampanya yaptığını açıkladı. İş bankası yapılacak olan alışverişler, turizm ile alakalı olması durumunda, 31 Aralık 2022 tarihine kadar, yaptığınız tüm alışverişlerde sizlere 350 TL ödeme yapacağını duyurdu. 

31 Aralık tarihine kadar, yapacağınız turizm harcamalardına, Maximum üye işyerlerinde bir kerelik 7500 TL ve üzerinde alışveriş yapmanız durumunda 350 TL sizlerin hesabına MAXİ PUAN geri yatıracak. 2022 yılının son kampanyası olan bu kampanyada, başvuru yaparak katılmak isteyenler, İş bankası iş cep uygulamasına girerek veya internet sitesi üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak, buradan, KAMPANYALAR bölümüne girmesi gerekiyor. Kampanyalar bölümünde de KATIL butonuna tıklayarak kampanyaya katılmış olacaksınız. 

Kampanyaya; Maximum, Maximiles ve Privia bireysel kartları ile Bankamatik kartları ve Maximum özelliği olan iş yerlerinden yapılan alışverişler dahildir. Bu sebepten ötürü başvurusunu yaptıktan sonra, size verilen onay mesajı sonrasında, harcamanızı yapabilir ve 350 TL maxipuan kendi hesabınıza yatırabilirsiniz. 

İŞ BANKASI AÇIKLAMA: 

Kazanılmış MaxiPuanlar 11 Ocak 2023'te son kullanılan karta yüklenecek. MaxiPuan'lar için son kullanma tarihi 28 Şubat 2023 olarak belirlendi. Kullanılmayan puanlar 1 Mart 2023'te iade alınacaktır.