İş Bankası kredi kartı kullanan kişilere 7000 TL nakit yüklüyor

İş Bankası kredi kartı kullanan kişilere 7.000 TL'ye kadar nakit kampanyası başlattı. Acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz 7000 TL ihtiyaç kredisini hemen alabileceksiniz.

Ekonomi 01.11.2021 - 14:44 01.11.2021 - 14:44 Vural Pars

İş Bankası kredi kartı kullanan kişilere 7.000 TL'ye kadar nakit kampanyası başlattı. Acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz 7000 TL ihtiyaç kredisini hemen alabileceksiniz. İş Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere yeni bir haber bankanın Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte verildi. İş Bankası kredi kartı kullananlara ve kredi kartını düzenli ödeyen kişilere 7.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası açtı. İş Bankası üzerinden yapılan duyuru sonrasında 7.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler belirtilen şartlar dahilinde istedikleri zaman bu krediyi İşCep uygulaması üzerinden kullanabilecekleri duyurdu. 

İş Bankası 7000 TL nakit ödemesi nasıl alınır? 

İş Bankası üzerinden 7.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bu bankanın müşterisi olmanız ve banka internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekiyor. İş Bankası İşCep uygulaması üzerinden yapacağınız Kredi başvurusunda istediğiniz zaman işlem yapabilecek ve kredi onayı almış olmanız durumunda da istediğiniz zaman kredi kullanmış olacaksınız.

İş Bankası İşCep uygulamasına girdikten sonra kendi hesabınız üzerinden krediler bölümüne girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir onaylanan krediyi hesaba yatırabilirsiniz. Kredi notu 1351 üzerinde olan kişiler, daha yüksek limitlerde de ihtiyaç kredisi kullanabileceklerdir. Özellikle ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler Daha önce bu bankadan düzenli olarak kredi kullanmışsa hemen kredi onayı alabilecekler. 

50.000 TL'ye kadar bu banka üzerinden 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilir ilk taksit ödemesinin 3 ay ertelemeli olarak yapabilirsiniz. 

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası

7000 TL haricinde bank'a 100 bin TL'ye kadar da ihtiyaç kredisi kampanyası yapıyor. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler İş bankası'nın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Doldurduğunuz ihtiyaç kredisi başvuru formu sonrasında sizlere sonuç verilir ve bu sonuca göre en yakın banka şubesine giderek Kredi kullanımı yapabilirsiniz.

is-bankasi-3

İş Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya İş Bankası ATM'sine girerek istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve ön onay alıp kredinizi kullanabilirsiniz. İş Bankası şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler ise kimlik ve gelir belgelerinin yanında götürüp işlem yapabiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@