İş bankası kritik hamle yaptı, Emekli olan kişilere 200000 TL kredi vereceğini duyurdu, Ayrıca borçlar kapanacak

İş bankası kritik hamle yaptı, Emekli olan kişilere 200000 TL kredi vereceğini duyurdu, Ayrıca borçlar kapanacak. Duyuru yapıldı ve bugünden itibaren ödenmeye başlıyor. işte şartlar...

Ekonomi 27.07.2021 - 21:27 27.07.2021 - 21:27 Vural Pars

İş Bankası Emekli Kredisi kampanyası başladı. 200.000 TL'ye kadar iş Bankası üzerinden emekli kredisi kullanabilirsiniz. Emekli olan kişilere özel olarak yapılan bu kredi kampanyasından nasıl başvuru yapabilir, nasıl onay alabilir, haberimizde öğrenebilirsiniz.

Emekli olan kişiler sürekli olarak güncel kredi kampanyalarını incelemektedirler özellikle daha önce kredi kullanmamış olan kişiler, ilk kez kredi kullanacaklarsa iş bankası o kişiler için tercih edilen bankalardan birisidir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, İş Bankası üzerinden bu kredileri almak istiyorsa bazı şartlara uygun olması gerekiyor.

İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, 36 ay vadeye kadar bu banka üzerinden emekli kredisi kullanabilirsiniz. Daha önce 50000 TL'ye kadar verilen bu krediler, şimdilerde ise maaşınıza göre, 200000 TL'ye kadar verilmektedir. İş Bankası Emekli Kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankadan maaş almamız gerekiyor. Şimdi sizlere nasıl kredi başvurusu yapabilirsiniz, bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 

İş Bankası Emekli Kredisi başvurusu nasıl yapılır?

İş bankası üzerinden emekli kredisi başvurusu yapmak için en kolay yöntemlerden bir tanesi banka şubelerine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaktır. Sizlerde eğer bu banka üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, kredi başvurusunu iş bankası üzerinden yapabilirsiniz. iş Bankası Emekli Kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin maaşlarına göre, kredi onayı alacağını söyleyebiliriz. Size en yakın iş bankası şubesine giderek kredi başvuru formu ile birlikte kimliğinizi verip, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu 200.000 TL'ye kadar yapılmaktadır. 36 ay vade olarak sizlere kredi verilmektedir. İlk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yaparsınız kredilerinizi kullandıktan sonra banka sizin diğer bankadaki borçlarınızı hesaplayarak, borç kapatma kredisi verir. 

is-bankasi-kritik-hamle-yapti-emekli-olan-kisilere-200000-tl-kredi-verecegini-duyurdu-ayrica-bor

İş Bankası Online Emekli Kredisi başvurusu nasıl yapılır?

İş bankası üzerinden online olarak emekli kredisi kullanmak istiyorsanız bu bankadan emekli maaşı almanız ve bankada bir hesabınızın olması gerekiyor. Bu şekilde bir internet bankacılığı şifresi alarak banka şubelerine gitmeden kredilerinizi iş cep uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. İş cep uygulaması üzerinden, hafta sonu dahil olmak üzere kredi başvurusunda bulunduğumuzda onayı alırsanız, sizlere belirli bir limit verilecek ve bu limitte kredinizi hemen hesabınıza atabileceksiniz. İş Bankası, emeklilere özel olarak düşük faizli krediler vermektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@