Ekonomik sıkıntı çeken vatandaşlar bankaların kampanyadan ne göz atarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak istiyor. Bankalarda kendi politikalarına göre yeni kampanyalar yaparak müşterileri acil nakit için destek vermek istiyor. Son dakika haberi olarak İş Bankası üzerinden yapılan kampanya duyurusu vatandaşların İş Bankası üzerinden başvuru yapma olanakları tanıyor. İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler ğer bu bankada hesapları yoksa hesap açarak İşCep uygulaması üzerinden online internet bankacılığı kredisi kullanabilecek. Bankadan yapılan Açıklama ile birlikte İş Bankası 15.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan bu Kredi kampanyasına Bugün itibarı ile başlattı. Sizde acil ihtiyacımız var sana İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası katılabilirsiniz. 

İş Bankası ihtiyaç kredisi için şartları belli oldu...

İş Bankası 15.000 TL nakit kullanmak isteyen müşterilerine ilk defa bu bankada hesap açmaları durumunda 15.000 TL onay verecek. 15.000 TL kullanmak istiyorsanız İş Bankası hesabı açmanız gerekiyor. İş Bankası hesabı açmanız durumunda İşCep uygulaması ile 15.000 TL istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. İşCep uygulamasını kullanabilmeniz için de internet bankacılığı şifresi oluşturmamız gerekiyor.

İş Bankası İşCep uygulaması üzerinden verilecek olan 15.000 TL nakit kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız bazı banka politikalarına uygun olmanız gerekmektedir. İş Bankası kredi vereceğim müşterilerin Kredi notuna bakarak onay vereceği için t.c. kimlik numaranız üzerinden kredi notu sorgulaması yapılır. 

IMG_20211118_132657

İş Bankası kredi kullanacak olan kişilerin en az 1350 ve üzerinde bir kredi notu olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan kişiler bankadan sadece kredi kartı başvurusu yapabilir.

İş Bankası İşCep uygulaması üzerinden kredi başvurusu yaparak onay alamayan müşteriler ise en yakın İş Bankası şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu doldurup işlem yapabilir. İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yaptığınız zaman evde değerlendirilmesi sonucu cep telefonunuza gelecektir. 

İş Bankası vermiş olduğu krediler de 36 ay vadeye kadar işlem yapıyor. Kredi kullanacak olan kişiler dilerse bu krediyi aylık ödeme olmadan üç ayda bir ödemeli olarak de kullanabiliyor. İş Bankası resmi internet sitesine girerek kampanya detayları hakkında bilgileri alabilirsiniz.