İş Bankası Müdürü Duyuru Paylaştı. Şubesiz, Online 55000 TL Kredi Verilecek

İş bankası üzerinden yeni bir kredi kampanyası başladı. İş Bankası müşterilerine özel olarak verilecekse, 55000 TL kredinin duyurusu yapıldı.

Ekonomi 13.06.2021 - 22:02 13.06.2021 - 22:03 Berkay Keskin

İş bankası üzerinden almış olduğunuz ihtiyaç kredilerinde 55000 TL ve 36 ay vadeli olarak verilecek bu kredilerin başvuruları, banka şubeleri ve banka internet bankacılığı üzerinden yapılabilecek. İş bankası müşterisi olan kişilerin internet bankacılığı üzerinden kredi başvuruları yapılacağı bu kredileriyle birlikte ayrıca banka şubeleri ve SMS ile de hızlı bir şekilde kredi kampanyasından yararlanabileceksiniz. İş bankası iş cep uygulaması kullananlar içinde masrafsız kredi seçenekleri sunulacaktır. Kredilerde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapılması da kredi alacak olan kişileri sevindiren bir haber olarak geçildi. 

İş bankası Türkiye'deki kredi ihtiyacı olan kişilerin başvuru yaptıkları bankaların başında geliyor. Banka, ihtiyacınız kadar olan kredileri uygun faiz oranları ile birlikte vermektedir. Kamu destekli olan bu bankanın son yapmış olduğu kredi kampanyası da oldukça tercih ediliyor. iş Bankası üzerinden alacağınız bu kredi kampanyaları ile birlikte hızlı başvuru yapma imkanları sizlere sunulacaktır. Haziran ayı içerisinde yapılacak olan başvurularda 55000 TL'ye kadar kredi onayı anında verilecektir. 

İş Bankası Kredi Başvuru Şartları Duyurusu Yapıldı

İş Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin belirli şartlar uygun olması durumunda kredi onayı alabileceklerdir. Banka düşük faiz oranları ile birlikte kredi onayı vermesi için kişinin banka kredi politikalarına uygun olmasını isteyecektir. İş bankası üzerinden kredi onayı alabilmeniz için banka kredi puanınızın en az 1300 ve üzerinde olması gerekiyor. Diğer bankalarda olan kredi veya kredi kartı borçlarınız varsa bu borç ödemelerinde de güncel olarak ödenmiş olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca diğer bankalara sürekli olarak başvuru yapmamış olması gerekiyor. Çok başvuru sayısı olan kişilere iş bankası üzerinden başvuru yapılması takdirde kredi onayı verilmez. İş bankası 55000 TL kadar vermiş olduğu bu kredilerde hızlı ve anında onay vermektedir.
Banka kredi siciliniz uygunsa İş Bankası üzerinden ihtiyacınız kadar olan ihtiyaç kredisi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. İş bankası üzerinden 55000 TL'ye kadar almış olduğunuz bu kredilere başvuru yaparak onay alamıyorsanız ve kredi notunuz düşük ise banka şubelerine kefil ile giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte başvuru yapabiliyorlar. Eğer banka şubelerine gidecek zamanınız yoksa bankanın resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Bankanın bu kredi için yapmış olduğu kampanya, İŞ CEP uygulaması üzerinden verilmektedir. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa, internet bankacılığı şifresi alarak İŞ CEP uygulamasını da cep telefonunuza yükleyerek buradan giriş yapabilir ve krediler bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz. İŞ CEP uygulamasından yapmış olduğunuz kredi başvuru sonrasında banka, sizleri değerlendirmeye alacak ve hızlı bir şekilde kredinizi onaylayacaktır. Onaylanan kredi anında iş bankası hesabınıza yatar.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@