İş Bankası Müşterileri Tam 1 Sene Boyunca Size Ücretsiz! Yeni Kampanya Duyurusu Yapıldı! İş Bankası Müşterisi Olmak Yine Çok Avantajlı!

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

İş Bankası yeni kampanya duyurusunu yaptı kendi müşterilerine tam bir yıl boyunca ücretsiz kullanım hakkı! Yeni kampanya yalnızca yeni İş Bankası müşterilerini ilgilendiriyor. İş Bankası web sitesi üzerinden yeni kampanyasının duyurusunu ve detaylarını açıkladı! İşCep menüsü içerisinde olan müşteri olmak istiyorum butonu ile İş Bankası müşterisi olmayı seçenler kampanyaya katılabilecekler.

Bu kampanyaya katılım hakkına sahip olmak işte bu kadar kolay. Müşteri memnuniyetini 1. sırada önemseyen banka yine akıl almaz kampanyaları ile yüzlerde gülümseme sebebi olmaya devam ediyor. Üstelik 1 yıl boyunca ücretsiz fayda sağlanabilecek kampanyanın detayları nelerdir daha önce İş Bankası müşterisi olmayan bankaya gitmeden iş cebi indirerek iş cep uygulaması içerisinde yer alan müşteri olmak istiyorum özelliğini kullanarak banka müşterisi olmayı başarıyla becerebilen tüm müşteriler bu kampanyaya dahil olabilecekler.
 

Bu Kampanyanın Kazanımı Ne?

Bu işlem yapıldığında İş Bankası müşterisi ne kazanmış olacak ne fayda sağlamış olacak merak edilen soruyu hemen açıklayalım İş Bankası İşCep uygulaması içerisinde yer alan müşteri olmak istiyorum özelliği ile İş Bankası müşterisi olma işlemini yaptıktan sonra EFT ve havale işlemlerinde hiçbir ücret ödemeden işlem yapma hakkı kazandırıyor. Evet Üstelik bu hak 1 yıl boyunca günlük veya aylık haftalık istenilen miktarda gün içerisinde istenildiği kadar tekrar edilerek yapılabilir.

İş Bankası Kampanya Dahilinde Nasıl Bir Kazanım Sağlıyor?

İşCep internet şubesi kanalı ile gerçekleştirilecek olan katılım oldukça basit yönergelere uyarak sağlanabilir. Bu uygulama içerisinde yalnızca müşteri olmak istiyorum özelliğini kullanarak bankanın müşterisi olan vatandaşlar 1 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde EFT havale işlemlerini gerçekleştirebilirler