İş Bankası son dakika duyurdu! Acil nakit ihtiyacı olanlara düşük faizli 100.000 TL kredi verecek. Hesaba yatıyor

Nihayet netleşti, son dakika olarak açıklandı! Devlet, çalışan çalışmayan herkese geri ödemesiz, karşılıksız 13 bin TL veriyor! Başvuru yapmak şart, anında devlet desteği alabilirsiniz.

Ekonomi 27.07.2021 - 10:07 27.07.2021 - 10:07 Volkan Arık

İş Bankası sabah erkenden açıkladı! Acil nakit ihtiyacı olanlara düşük faizli 100.000 TL kredi verecek. Hesaba yatıyor. İş Bankası, Müşterilerinin acil nakit ihtiyacını hızlı bir şekilde ve düşük faizli karşılamaya devam ediyor. Türkiye'nin en köklü bankalarından biri olan İş Bankası tarafından başlatılan bu kampanyada acil nakit ihtiyacını karşılamak için online başvuru yapmanız ve İş Bankası müşterisi olmanız yeterli.

Acil nakit ihtiyacı olanlar, ev araba almak isteyenler, iş kurmak için sarmaya arayanlar İş Bankası'na koşmaya devam ediyor. Kurban Bayramı sonrasında birçok kredi kampanyası yapan İş Bankası, bu sabah saatlerinde erkenden yeni bir kampanyanın daha duyurusunu yaptı. Uzun zamandan beri beklenen acil nakit kredi kampanyası İş Bankası tarafından günün ilk saatlerinde duyuruldu. Bankanın kampanyasından haberdar olan müşteriler ise hemen başvuru işlemlerine başladı. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar online başvuru sayesinde İş Bankası'ndan 100.000 TL kredi çekme imkanı buluyor. İş Bankası destek kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

is-bankasi-son-dakika-duyurdu-acil-nakit-ihtiyaci-olanlara-dusuk-faizli-100000-tl-kredi-verecek-2

İŞ BANKASI'NDAN NAKİT DESTEK KREDİSİ

Türkiye'de bankacılık denilince akla gelen ilk adreslerden olan ilk İş Bankası müşterilerinin uzun süreden beri beklediği Kampanyayı Nihayet başlattı. Köklü banka tarafından müşterilerine Düşük faizli, uzun vadeli kredi kampanyası başlatıldı. Online başvuru ya da açılan kampanyada 100.000 TL'ye kadar nakit çekmek mümkün olacak. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan doğrudan mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden yapacağınız başvurular sonucunda Kredi onayınız anında cep telefonunuza gelecek. Onay alan kredi tutarı ise hemen bankamatik kartınıza yatırılacak.

is-bankasi-son-dakika-duyurdu-acil-nakit-ihtiyaci-olanlara-dusuk-faizli-100000-tl-kredi-verecek-3

İŞ BANKASI KİMLERE KREDİ VERİYOR?

Koronavirüs salgını başladığı günden bu yana verdiği kredilerle ekonomik sıkıntı çeken vatandaşlar hem uygun faiz oranları hem de uzun vade seçenekleri ile rahat bir nefes aldıran İş Bankası yeni kredisi ile de adeta Can suyu verecek. İhtiyaç kredisi başlığı ile yayınlanan 100.000 TL kredi kampanyasından hem vatandaşlar hem de esnaflar faydalanabiliyor. Belirli şartları Taşıyan herkese İş Bankası tarafından acil nakit kredi veriliyor.

is-bankasi-son-dakika-duyurdu-acil-nakit-ihtiyaci-olanlara-dusuk-faizli-100000-tl-kredi-verecek-4

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Acil nakit ihtiyacı olanlar İş Bankası tarafından verilen 100 bin TL'lik kredi imkanından faydalanabilir. banka uzun vadeli olarak verdiği kredi faiz oranı ise 1,65 olarak açıkladı. Şu anda bankacılık sektöründe en düşük faiz oranlarını sunan İş Bankası'nın başvuru şartlarında ise kredi notunu yüksek olması yer alıyor. Daha önce bankalara borcunu düzenli olarak ödemiş, kredi notu yüksek, gelirini beleyebilecek kişiler Hemen İş Bankası acil nakit kredi kampanyasına başvuru yapabilir.

is-bankasi-son-dakika-duyurdu-acil-nakit-ihtiyaci-olanlara-dusuk-faizli-100000-tl-kredi-verecek-5

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası kredi başvurusu yapmak için kimliğiniz ile birlikte en yakın İş Bankası şubesine gidebilir ya da internet bankacılığı ve mobil bankacılık kullanıcısı iseniz burada krediler bölümünden ihtiyaç kredisini tıklayarak başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Genellikle İş Bankası müşterilerinden evrak istenmiyor ancak evrak istenmesi durumunda banka şubesine teslim etmeniz gerekiyor. Online Kredi'nin onaylanması durumunda ise hemen bankamatik hesabınıza yatan parayı anında çekebiliyorsunuz.

is-bankasi-son-dakika-duyurdu-acil-nakit-ihtiyaci-olanlara-dusuk-faizli-100000-tl-kredi-verecek-

İŞCEP KREDİ BAŞVURUSU

İş Bankası'nın mobil uygulaması olan İşCep kredi başvurusu imkanı da sağlıyor. Cep telefonunuza İş Bankası'nın mobil uygulamasını indirdikten sonra kredi bölümüne girerek buradan Kredi işlemlerini tamamlamanız mümkün. Elbette bu seçenekten sadece İş Bankası müşterileri yararlanabiliyor. O nedenle öncelikle İş Bankası'ndan bir hesap açtırmanız kredinizin onaylanması açısından daha etkili olacaktır. İş Bankası'ndan maaş alanlar Birgül İş Bankası'nda birikim hesabı olanlar hızlı ve acil şekilde kredi kullanabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@