İş Bankası Son Dakika Duyurusu Geldi, Maaşın 20 Katına Kadar İhtiyaç Kredisi Ödenecek

İş Bankası maaşını 20 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. İş Bankası üzerinden maaşımızın 20 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin çalışan emekli..

Ekonomi 21.08.2021 - 12:43 21.08.2021 - 12:43 Vural Pars

İş Bankası maaşını 20 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. İş Bankası üzerinden maaşımızın 20 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin çalışan ve emekli maaşlarının 20 katına kadar kredi alabilecekleri sistem hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. İşte detaylar.

İş Bankası son günlerde özellikle kredi kampanyaları ile birlikte adından sıkça söz ettirmektedir. İş Bankası üzerinden yapacağınız kredi başvurularında 36 ay vadeye kadar kredinizi kullanabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu krediler de maaşınızın 20 katına kadar onay almak istiyorsanız düzenli bir gelirinizin olması şartı vardır. Düzenli bir geliri olan kişiler en yakın İş Bankası şubesine giderek veya bankanın diğer başvuru yöntemlerini kullanarak Kredi başvurusunda bulabilmektedirler. Kredi başvurusunda onay alabilmeniz için de kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Normal şartlarda 1100 ve üzerinde kredi notu olan kişilere Kredi değerlendirmesi yapan bankalar, İş Bankası olduğunda bu banka üzerinden 1300 üzerinde bir kredi notu olması durumunda değerlendirmeye gireceklerdir. İş Bankası şartlarına uygunsanız hemen kredi başvurusu yaparak 20 katına kadar kredi kullanabilirsiniz.

İş Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası üzerinden maaşımızın 20 katına kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, size en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gidebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler şartlara uygun olmaları durumunda hemen kredilerine kullanabileceklerdir. Kredi onayı aldığınızda banka sizlere ne kadar onay aldığımızı söyler. Genellikle maaşınızın 20 katına kadar banka sizlere kredi veriyor. 36 ay vadeye kadar verilen bu krediler de ilk taksit ödemesinde erteleme yapmak istiyorsanız bunun kredi başvuru esnasında söylemeniz gerekiyor. Kredi başvuru esnasında söylediğiniz bu şartlara göre 3 ay ertelemeli olarak kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

asd1412

İş Bankası müşterileri olan veya bu bankadan maaş alan kişilerde İş Cep uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusunu kullanabilirler. 100.000 TL'ye kadar bu banka Online olarak Kredi imkanı sunmaktadır. Sizlerde İşCep uygulamasına girerek hafta sonu dahil bu kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden yapılan online kredi başvurularında krediler masrafsız olduğu için daha düşük faizler de sizlere işlem yapılacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler bu şartlara uygun olmaları durumunda hemen kredilerini kullanabilir ve ihtiyaçlarına göre işlem yapabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@