İş Bankası üzerinden 15.000 TL ödeme almak isteyenler için duyuru yapıldı. İş Bankası Aralık ayı içinde başlattı bu kampanyanın devam ettiğini ve ay sonuna kadar İş cep müşterilerine 15.000 TL ödeme yapacağını açıkladı. İş Bankası kendi bankasında hesabı olan ve İş bankası mobil uygulaması olan İş Cep uygulamasını kullanan kişilere 15000 TL ödeme yapacak. İş Bankası İş Cep mobil uygulaması üzerinden yapılacak bu işlemlerde, 15.000 TL iş cep kredisi olarak hesabınıza yatacak. 

İş bankası acil ihtiyacı olan kişilere 7 gün 24 saat başvuru yapabilecekleri yeni kampanya ile duyuru yaptı. Bankaya gitmeden, belge vermeden hemen işlem yapabilecek ve iş bankası üzerinden kredi kullanacaksınız. Kullanılan bu kredi için bankaya gitmenize gerek kalmayacak ve hemen hesabınıza yatacak. 

İş Bankası İş Cep Uygulamasından Kredi

İş Bankası uygun faiz oranları ile sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapıyor. Bankadan kredi ve kredi kartı kullanmak artık oldukça basit. Bankadan yapılan açıklamada hesabı olan kişiler artık banka şubelerine gitmeden de kredi onayı alacak. İş Bankası iş cep uygulaması ile birlikte, İş Bankası ihtiyaç kredisi verecek. 15.000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredi bankanın belirlediği şartlara uygun olarak ödenecek.

Kredi notu 1400 ve üzerinde olan kişiler, bankanın yaptığı bu kredi kampanyasına katılabilecek. Uygun faiz oranları ile işlem yapacak olan kişiler, banka hesabı üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile iş cep uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilecek. İŞ bankası iş cep uygulaması üzerinden sadece kredi değil, kredi kartı ve KMH hesabı başvurusu da yapacak. 

is-bankasi-sondakika-duyuru-yapti-is-cep-uygulamasini-indirenlere-15000-tl-odenecek1

İş Bankası İş Cep Üzerinden 15 bin TL Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapacak kişi kart bilgilerini girdikten sonra İş Bankası İŞ Cep üzerine giriş yapar. Sonrasında Başvuru, kredi başvuru kısmından gerekli bilgileri doldurup başvurusu tamamlanır. Ancak kişinin başvurusu onaylandıktan sonra eski müşteri olmayanlar parayı çekebilmek uada hesaplarına geçirebilmek için bazı belgeleri şubeye götürmesi istenebilir. Bu belgeler genelde gelir belgesi ve kişinin ücretli çalışan ise aylık gelir belgesi ve Emekli ise emeklilik cüzdanı gereklidir. Bunlarla birlikte son 3 aya ait telefon, elektrik, su ve doğalgaz faturası gibi belgelerden herhangibiri gereklidir.