İş Bankası Uygulama Kullanan Kişilere 30.000 TL Veriyor, Ayrıca Yeni Kampanyalar Var

İş Bankası Uygulama Kullanan Kişilere 30.000 TL Veriyor, Ayrıca Yeni Kampanyalar Var. İşte bankanın yaptığı kredi kampanyası...

Ekonomi 27.08.2021 - 11:31 27.08.2021 - 11:32 Vural Pars

İş Bankası ülkemizin en köklü bankalarından birisidir. Bu bankanın köklü olması ve müşteri portföyünün fazla olması da müşterilerin banka ihtiyaçlarında ilk tercih ettiği banka olmuştur. Sizde eğer bir kredi alacaksanız ilk olarak bu bankanın kampanyalarına bakabilirsiniz.

Bankanın son yaptığı ihtiyaç kredisi kampanyasında 30.000 TL’ye kadar banka şubesine gitmeden müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır. İhtiyaç kredisi olarak verilen bu kredilerde 36 ay vadeli kredi kullanmanız mümkündür. Banka politikasına uygun olan herkes internet üzerinden bu krediyi kullanabilmektedir. Dilerseniz şimdi sizlere kredi başvurusu ve şartları hakkında bilgiler verelim.

İş Bankası İŞCEP Kredisi Başvuru Şartları

Anında 30.000 TL’ye kadar kredi almak istiyorsanız İş Bankası üzerinden İŞCEP kredisini alabilirsiniz. İş Bankası İŞCEP kredisi sadece banka müşterilerine verilmektedir. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa hemen internet bankacılığı şifresi oluşturabilir ve bu şifre ile giriş yaparak mobil bankacılık üzerinden işlemlerinizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden en çok tercih edilen işlemlerden birisi de kredi başvurularıdır. Bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız banka politikasına uygun olmanız gerekiyor.

Kredi notu bu durumda çok önemlidir. Kredi skoru 1300 ve üzerinde olan, bankalarda sıkıntısı olmayan, TC vatandaşı olan kişiler online olarak başvuru yapabilirler. Ama eğer bankalarda sicilinizde sıkıntı varsa ve kredi notunuz düşükse banka size olumlu yanıt vermeyecektir. Sizde bu krediyi kullanmak istiyorsanız hemen internet bankacılığı şifresi oluşturup online olarak kredi kullanabilirsiniz.

30.000 TL İş Cep Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

30.000 TL İş Cep kredi başvurusu yapmak için resmi internet sitesinden veya İş Cep uygulamasını indirerek başvurunuzu yapabilirsiniz. 30.000 TL kredi kullanacak kişiler internet şifresi aldıktan sonra uygulamaya girdiklerinde bir menü göreceklerdir. Orada krediler menüsüne girip hemen hızlı kredi veya ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaparken size sorulan soruları yazın ve bir yeri boş bırakmayın.

30.000 TL iş cep kredi başvuru şartlarına uygun olan kişilerin hemen başvurusu onaylanacaktadır. Bu onay sonrasında ekranda size krediyi hemen kullanmak istediğinizi soracaktır. Eğer kullanacaksanız sözleşmeleri okudum yaparak işaretlemeniz gerekmektedir. Her şeyi onaylarsanız İş bankası ihtiyaç kredisi bankaya gitmeden hemen hesabınıza yatacaktır. Bu şekilde krediyi de kullanabilirsiniz.

is-bankasi-uygulama-kullanan-kisilere-30000-tl-veriyor-ayrica-yeni-kampanyalar-var1

30.000 TL iş cep kredi başvurusu yapacak olan müşteriler sadece ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirler. Konut kredisi, taşıt kredis gibi diğer kredileri kullanmak için banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden verilen kredilerde 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilir ve 3 ay ertelemeli olarak kredi tablosu oluşturabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@