İş Bankası Üzerinden İhtiyacı Olan Kişilere 35 Bin TL'ye Kadar Kredi Hemen Ödenecek

İş Bankası Üzerinden İhtiyacı Olan Kişilere 35 Bin TL'ye Kadar Kredi Hemen Ödenecek. İş Bankası üzerinden anında ihtiyaç kredisi kampanyası başladı...

Ekonomi 15.09.2021 - 19:08 15.09.2021 - 19:08 Vural Pars

İş Bankası üzerinden ihtiyacı olan kişilere 35 bin TL'ye kadar kredi hemen ödenecek. İş Bankası başlatmış olduğu kredi kampanyası ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere 35 bin TL'ye kadar anında kredi onayı verecek. İş Bankası üzerinden 35.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız belirtilen şartlar dahilinde kredinizi hemen aynı gün içerisinde hesabınıza yatırabileceksiniz. İş Bankası müşterisi olmayanlar ise en yakın İş Bankası şubesine giderek buradan işlemlerini yapabilir ve acil ihtiyacı olduğu 35 bin TL krediye düşük faizler de kullanabilir. 

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu şartları nelerdir?

İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu şartları bankanın kendi politikalarına göre belirttiği şartlar olarak biliniyor. İş Bankası 35 bin TL'ye kadar vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan müşterilerin ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli toplamda ise 36 ay vadeli olarak alacakları bu kredilerde Kredi notuna bakarak onay verecek. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız en az 1350 ve üzerinde bir kredi notunuzun olması gerekiyor.

Kredi notu düşük olan kişiler maalesef bu banka üzerinden kredi onayı alamayacaklardır. 35.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak işyerlerinde çalışıyor olması durumunda en az 6 aydır aynı işyerinde sigortası primlerinin yatmış olması da gerekiyor. Daha önceki bankalardan icralık ve avukatlık olduysanız Kara listede olduğumuz için İş Bankası üzerinden kredi başvurusu yaparsanız olumsuz yanıt alacaksınız. 

is-bankasi-1234

İş Bankası 35.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası üzerinden 35 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapıyor. 35.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve Bu bankanın müşterisi iseniz bankanın internet bankacılığı şifresini alarak İşCep uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve online olarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İş Bankası tarafından yapılan 35.000 TL ihtiyaç kredisi düşük faiz oranları ile iş cep uygulamasından verilmektedir. İşCep uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler düşük faizli kredi aldıkları gibi ayrıca masrafsız kredi seçenekleri ile de bu bankadan kredi kullanımı yapabilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@