İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere müjdeli haber geldi. İş Bankası Akbank ve qnb Finansbank tarafından yapılan kredi kampanyası ile birlikte ATM üzerinden 10 bin TL'ye kadar nakit ödemesi yapılacak. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar için yapılan Bu kampanyada kredi kullanmak isteyen kişiler hem İş bankası'ndan hem akbank'tan hem de qnb Finansbank tarafından aynı anda başvuru yapabilecek. Bankaların kredi politikalarına uygun olan müşteriler belirtilen şartlar dahilinde başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda hızlı bir şekilde Kredi sonucunu alacak ve onay verecektir.

İş Bankası

İş Bankası 10.000 TL kredi kampanyası ile birlikte vatandaşlarına hızlı bir şekilde kredi onayı sunacağız kampanyayı resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Vatandaşlar bu krediye başvuru yapmak istiyorsa ve özellikle bu bankada bir hesabı var ise İş bankası'nın İşCep uygulaması üzerinden istedikleri zaman başvuru yapabilir ve kredi kullanabilirler. İş Bankası 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak vermiş olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara kredi notu 1100 ve üzerinde ise hızlı bir şekilde başvuru yapma imkanı sağlayacak.

is-bankasi-ve-2-banka-haberi-verdi-sadece-atm-uzerinden-alinacak-10000-tl-nakit-genel-mudurluk-t

Qnb Finansbank

Qnb Finansbank yapmış olduğu kampanyalar ile son zamanlarda adından sıkça söz ettiriyor. Qnb finansbank'ın yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası 10.000 TL nakit desteği sms ile veriliyor. SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj olarak gönderebilir. Qnb Finansbank tarafından yapılan kampanya da ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar belirli şartlara uygun olması durumunda hızlı bir şekilde işlem yapacak ve kredilerinde kullanabileceklerdir. Qnb mobil uygulaması kullanan kişilerde banka şubelerine gitmeden 10.000 TL 36 ay vadeli Kredi online internet bankacılığı üzerinden alabilir.

Akbank

Akbank kendi banka müşterilerine yapmış olduğu yeni Kredi kampanyasında Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak başvuru yapacak olan kişilere hızlı bir şekilde onay verecek. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız belirtilen şartlara uygun olan müşterilerin istedikleri zaman bu banka üzerinden kredi kullanabilir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ayrıca bankanın resmi internet sitesine girebilir ve bu internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak bankadan en düşük faiz oranlarından yararlanırsınız.