İş Bankası Yeni Duyurdu! 5 bin TL ve 50 bin TL Arasındaki Krediler, Düşük Faizli Olacak

İş Bankası Yeni Duyurdu! 5 bin TL ve 50 bin TL Arasındaki Krediler, Düşük Faizli Olacak. Son dakika kampanyası yapan İş bankası, 36 ay vadeli kredi için yeni bir formül yaptı. İşte detaylar...

Ekonomi 09.09.2021 - 08:15 09.09.2021 - 08:16 Vural Pars

İş Bankası 5000 TL ve 50 bin TL arasında düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. İş Bankası üzerinden 5000 TL ve 50 bin TL arasında ihtiyaç kredisi başvurusu kampanyasına katılabilir onaylanan Krediyi hemen aynı gün içerisinde 36 ay vadeli olarak İş Bankası üzerinden düşük faizli kullanabilirsiniz. Düşük faizli kredi veren bankalar başında olan İş Bankası 36 ay vadeye kadar vermiş olduğu bu krediler de özellikle internet bankacılığı üzerinden işlem yapan kişilere hep taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapma imkanı sunacaktır. İş Bankası yapmış olduğu son açıklama ile birlikte 5000 ve 50 bin TL arasında Kredi ihtiyacı olan kişilere hızlı bir şekilde Kredi sonucunu vereceğini duyurdu.

İş bankası'ndan 5000 TL ile 50 bin TL arasında kredi alabilmeniz için başvuru şartları nelerdir?

İş Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler 5000 TL ve 50 bin TL arasında düşük faizli olarak kredi kullanmak istiyorlarsa kredi notu 1350 ve üzerinde olması gerekiyor. 1350 ve üzerimde bir kredi notunuz varsa banka üzerinden düşük faizlerle kredi kullanabileceksiniz. Kredi notunuz ne kadar yüksekse banka kredi faiz oranlarında da o kadar sizlere avantaj sağlayacaktır.

50.000 TL'ye kadar yapmış olduğunuz bu başvurularda kredi onayı alan kişilerin sigortalı olarak işyerlerinde çalışıyor olması durumunda en az 6 aydır aynı işyerinde sigortasının yatmış olmasını banka isteyecektir. Emekli olan kişilerde ise emekli maaşlarına bu bankaya taşıyarak hızlı bir şekilde kredi onayı verilecektir. Bankalardan icralık olan ve avukatlık olan kişiler maalesef 5000 TL ve 50 bin TL arasındaki düşük faizli kredileri kullanamayacaklar.

is-bankasi-yeni-duyurdu-5-bin-tl-ve-50-bin-tl-arasindaki-krediler-dusuk-faizli-olacak1

İş Bankası en kolay kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler eğer bu bankada hesapları varsa İş Cep uygulamasına girerek hızlı bir şekilde Kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. İş Bankası 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan müşterilere hızlı bir şekilde kredi onayı verecek ve onaylanan kredilerinde hemen aynı gün içerisinde kullanılacaktır.

İş Bankası en kolay kredi kampanyası başvurusu yapacak olan kişiler uygun faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde kredilerini kullanabileceklerdir. Banka ayrıca size en yakın İş Bankası şubesi üzerinden kimlik gelir belgesi ve İş Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formunu imzalı olarak banka temsilcisine sunarsanız. Hemen Kredi başvurusunu alacak ve onaylanan Kredinizi de siz bankadayken hemen kullanacaksınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@