İş Bankası Yeni Kampanya Duyuru Yaptı, Rekor Başvuru Bekleniyor, Bankadan Açıklama Geldi

İş Bankası Yeni Kampanya Duyuru Yaptı, Rekor Başvuru Bekleniyor, Bankadan Açıklama Geldi. Uygun faiz oranları ile kredi almak isteyenlere başvuru aşamaları açıklandı. İşte detaylar...

Ekonomi 01.08.2021 - 22:34 01.08.2021 - 22:35 Vural Pars

İş bankası üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Banka 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak yeni bir kredi kampanyası duyurdu. Banka müşterisi olsanız da olmasanız da hemen onay alabileceksiniz. İnternet sitesi üzerinden de yapılan duyuru ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 1.65 faiz oranlarıyla hemen kredi belli oldu. İş Bankası, detaylı olarak vermiş olduğu bu kredi kampanyasında, müşterilerin ihtiyaçlarına göre, kredi onayı vereceğinin de altını çizdi. 

İş bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler banka kredi politikalarına uygun olması durumunda hemen kredi onayı alabilecekler. İş Bankasından kredi kullanmak isteyen kişilerin kredi notu 1350 ve üzerinde olması durumunda rahat bir şekilde onay alabilirler. Bankalar üzerinde ödemekte olduğunuz kredi, kredi kartı borçlarınız varsa bu borçların gecikmesi olmaması, icralık avukatlık gibi bir durumlarının olmaması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve on sekiz yaşından büyük olan herkes kredi başvurusunda bulunabilir. 

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ayı ertelemeli olarak bu kredileri kullanabileceklerdir. 1.65 faiz oranlarıyla 100.000 TL'ye kadar banka aynı gün içerisinde kredi başvurusu almaktadır. İş Bankasının resmi internet sitesi üzerinden iş cep uygulaması üzerinden müşteri hizmetlerinden, ATM'lerden veya banka şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapabileceksiniz. Size en yakın iş bankası şubesine giderek bu banka üzerinden kredi başvurunuzu yapabilir ve başvuru formunu doldurduktan hemen sonra kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz, onaylanan kredinizi de hemen bankadan kullanabileceksiniz.

is-bankasi-yeni-kampanya-duyuru-yapti-rekor-basvuru-bekleniyor-bankadan-aciklama-geldi

İş Bankası üzerinden yüksek limitli olarak kredi kullanmak isteyen kişiler ise ipotek vererek bankadan istedikleri limitlerde kredi kullanabilirler. Banka ipotek karşılığı kredilerde, vereceğiniz, ipoteğin ekspertiz değerinin yüzde 50sine kadar sizlere kredi imkanı sağlamaktadır, ipotekli kredilerde de banka, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli, aynı faiz oranları ile kredi imkanı sağlamaktadır. 

Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını İş Bankası şubelerine taşıyarak bu banka üzerinden kredi kullanabileceklerdir. İş bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen emekliler maaşlarını taşıması sonrasında hem kredi hemde emekli promosyonunu rahat bir şekilde alabilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@