İş Bankasından Anında 200 TL Nakit Promosyon Hediyesi! Son Başvuru 31 Ağustos Sakın Kaçırmayın

İş Bankasından müşterilerine müjde! İş Bankası 200 TL promosyon hediye ediyor. Bu kampanyadan yalnızca İş Bankası müşterileri yararlanabilecek.

Ekonomi 12.08.2021 - 09:45 12.08.2021 - 09:45 Berkay Keskin

İş Bankası Müşterisi olmak ise çok kolay! İnternetten İş Bankası müşterisi olabilirsiniz. İş Bankası 200 TL promosyon hediyesinin tüm detaylarını da haberimizde sizler için hazırladık...

İş Bankası tarafından yapılan açıklamada, şubeye gitmenize gerek olmadan İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olabileceğiniz belirtildi. 31 Ağustos'a kadar İşCep'te bulunan "Müşteri Olmak İstiyorum" uygulaması çerçevesinde İş Bankası müşterisi olarak İş Bankası kredi kartına başvuruda bulunursanız, tek bir seferde yapacağınız ilk 200 TL ve üzerinde alışverişlerinizde 200 TL MaxiPuan elde edebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı kullanmak için İşCep, Maximum Mobil ve Maximum İşyerim uygulamaları üzerinden, İnternet şubelerinden, 0850 724 0 724 numaralı Telefon şubeleri üzerinden veya size en yakın İş Bankası Şube'sine bizzat giderek başvuruda bulunabilir ve bankanın müşterisi olarak kredi kullanabilirsiniz. İşCep üzerinden iş bankası müşterisi olmak isteyen vatandaşlar hangi yolu takip edeceğini bilmiyor. Konuya yönelik ayrıntılı bilgileri merak eden vatandaşlar için tüm detayları sizler için araştırdık.

İşCep Aracılığıyla İş Bankası Müşterisi Olmak

NFC özelliği bulunan cep telefonunuza İşCep'i indirerek ana ekranda bulunan "Müşteri Olmak İstiyorum" butonuna tıklayın. Ardından sistemin sizi tanıyabilmesi ve size daha iyi hizmet sağlayabilmesi adına karşınıza çıkan kısa başvuru formunu doldurarak tamamlayın. Yeni tip T.C. Kimlik kartınızdaki çiği NFC uyumlu telefonunuzdan taratın.

Ardından bir sonraki aşamada "Yüz Tanımayı Başlat" seçeneğine tıklayın. Yüzünüzde hiçbir aksesur bulunmamasına dikkat edin ve kameraya yüzünüzü tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını gerçekleştirin. Ardından "Müşteri Temsilcisine Bağlan" seçeneğine tıklayın ve müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşmeyi başlatarak müşteri olma sürecini tamamlayın.

Cep telefonunuza iletilecek olan geçici müşteri şifreniz ile anında İşCep uygulamasının kolay hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilir ve istediğiniz ürüne başvuruda bulunabilirsiniz. Esnaf ya da gerçek kişi tacir iseniz bireysel hesabın beraberinde ticari hesabınızı da aynı zamanda açabiliyorsunuz. NFC özelliği İphone 7 ve üzeri modellerde mevcuttur. NFC özelliğinin kullanılabilmesi için IOS 13 ve üzerinde bir sürümün bulunması gerekiyor. Android işletim sistemi bulunan telefonlarda NFC özelliğinin olması yeterlidir.

NFC özelliği bulunmayan cep telefonları aracılığıyla İşCep'i indirip ana ekranda bulunan "Müşteri Olmak İstiyorum" seçeneği seçilerek başvuru formu tamamlanabilir, İşCep'ten müşteri temsilcisi ile gerçekleştireceğiniz görüşmenin ardından adresinize kurye ile iletilen imza formuna imza atmanız ile hesap açılışını kolayca yapabilirsiniz. 

Kampanya Koşulları Neler?

Sunulan kampanyadan 1 Mayıs - 31 Ağustos 2021 tarihleri içerisinde İşCep içerisinde bulunan "Müşteri Olmak İstiyorum" uygulaması aracılığıyla İş Bankası müşterisi olan ve İş Bankası kredi kartı başvurusu yapan müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya çerçevesinde 31 Ağustos 2021 tarihine kadar başvuruda bulunulan İş Bankası kredi kartı ile tek bir seferde 200 TL ve üzerinde alışveriş yapılması halinde 200 TL MaxiPuan elde edilecektir.

Kampanya sürecinde yapılan alışverişlerin iptal edilmesi ya da satın alınan ürünlerin geri iade edilmesi halinde yüklenen MaxiPuanlar geri çekilececektir. Aidatsız kredi kartı başvuruları ve aidatsız İş Bankası kredi kartları ile yapılan işlemler kampanya çerçevesinde değerlendirilmeyecektir. Müşteriler kampanyaya yönelik ayrıntıları İş Bankası resmi internet adresine giriş yaparak kolaylıkla görüntüleyebilir ve ayrıntıları öğrenebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@