Türkiye’ nin en büyük bankalarından olan İş Bankası’ndan yine çok konuşulacak bir kampanya geldi. İş Bankası olmak isteyenlere 10.000 TL’ ye kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans ayrıcalığı veriyor. İşte detaylar…

Türkiye’ nin en büyük bankalarından olan İş Bankası’ndan yine çok konuşulacak bir kampanya geldi. İş Bankası olmak isteyenlere 10.000 TL’ ye kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans ayrıcalığı veriyor. İşte detaylar…


Son zamanlarda bilhassa küresel piyasalarda yaşanan yüksek enflasyondan kaynaklı ekonomik krizin etkileri ve ülkemizde de enflasyonun yüzde seksen üzeri olmasından kaynaklı olumsuzlukların yaşandığını ifade edebiliriz. Bu bağlamda ülkemizde bankaların hazırladıkları kampanyaları vatandaşlar kendi ihtiyaçlarını karşılamak için yakından takip ediyor. İş bankasının hazırlamış olduğu kampanyalar oldukça dikkat çekiyor. Dolayısı ile 10.000 TL’ye kadar nakit avans alma detayları vatandaşlar tarafından yakından takip edilip araştırılıyor. 

Ekran Resmi 2022-12-30 20.53.18

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!


İş Bankası’ndan Müjde!


İş Bankası bugün Türkiye’ nin en büyük bankaları arasında yer alıyor. Bu bağlamda birçok alanda ciddi kampanyaların yapıldığını ifade edebiliriz. Türkiye İş Bankası internet sitesine baktığımız zaman doğalgaz faturaları, giyim, aksesuar, market, akaryakıt, e-ticaret, bir yıl ücretsiz EFT/Havale ayrıcalığı ve 1 yıllık Blu TV üyeliği ayrıcalığı gibi kampanyaların yer aldığını ifade edebiliriz. Dolayısı ile vatandaşlar İş Bankası’nın hazırlamış olduğu kampanyaları yakından takip etmeye devam ediyor. 


Bu kampanyalardan yararlanmak isteyen kişilerin İşCep’ ten İş Bankalı olmaları gerekmektedir. Kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilerin bankanın kendi sitesinde bulunan detayları araştırıp gerekli koşulları taşıması gerekiyor. İşCep’ ten müşteri olan ve doğalgaz faturalarını %10 indirimli ödemek için detaylara bakalım. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin İşCep’ten İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı ile doğalgaz faturası ödemesinde %10 indirim kazanıyor. 


Doğalgaz kampanyasından yararlanmak için kredi kartı ile 31 Aralık 2022 tarihine kadar başvurunun yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda başvuru yapan kişiler doğalgaz faturası ödemelerinde %10, toplamda 100 TL ye varan indirim kazanacağı belirtilmiş. Kampanyadan yararlanmak için sitede iş bankası bireysel maximum, maximiles black, maximiles, privia black, priva ve maximum genç özellikli kredi kartlarının kampanyaya dahil olan kartlar olarak ifade edilmiştir. 

Ekran Resmi 2022-12-30 20.53.34


Herkese 10.000 TL Nakit Avans!


İş Bankası’ nın hazırladığı kampanyalar kapsamında dikkat çekenlerden bir tanesi de yine İşCep uygulaması üzerinde müşteri olan kişiler için hazırlamış olduğu 10.000 TL nakit avans fırsatı sağladığını ifade edebiliriz. Vatandaşlar kampanyanın detaylarını araştırmaya başladı. Bu bağlamda İş Bankası’ nın hazırlamış olduğu bu kampanyanın detaylarına bakalım.


İşCep’ ten İş Bankalı olan kişilerin kazandığını ifade edebiliriz. Bu bağlamda inceleme yaptığımızda Maximum Kart ile giyim, akaryakıt, market ve e- ticaret alışverişlerinde %10, toplamda 3. 000 TL’ ye varan indirim fırsatı ve 10. 000 TL’ ye kadar faizsiz taksitli nakit avans ayrıcalığı tanıdığını ifade edebiliriz. Dolayısı ile İşCep ile müşteri olan kişiler bu kampanyadan faydalanıyor. 


Gerek ülkemizde gerekse de dünya genelinde yüksek enflasyon ile mücadelenin devam ettiğini ifade edebiliriz. Bu bağlamda gıda, giyim, akaryakıt ve daha birçok alanda zam haberlerinin yapıldığını ifade edebiliriz. Dolayısı ile vatandaşlar bu yönde bankaların hazırlamış olduğu kampanyaları yakından takip ediyor. Kampanaların gerekli şartlarını yerine getiren kişiler bunlardan yararlanabiliyor. 


Enflasyon kaynaklı zamlanan ürünlere erişim sıkıntısı yaşayan ailelere yani ihtiyaç sahibi kişilere Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı gerekli yardımları yapmaya devam ediyor. Bu bağlamda bakanlığın hazırlamış olduğu yardım programlarında gerekli şartları yerine getiren kişiler bu yardımlardan yararlanabiliyor. Bakanlığın en çok dikkat çeken aile destek programları oldu. Bu destekler ile ihtiyaç sahibi ailelere birçok alanda yardımlar yapılıyor. Bu bağlamda bankaların kampanyalarından ya da bakanlığın destek programlarından yararlanmak isteyenlerin başvuru tarihini yakından takip etmesi gerekmektedir.