İş Bankası hazırladığı kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Bunlara bir yenisi daha eklendi. Bu bağlamda İşCepte “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olan herkes 5000 TL ‘ye kadar nakit avans ayrıcalığı veriyor. İşte detaylar…

Bankalar kendi müşterilerini rakip bankalara kaptırmamak için çeşitli kampanyalar hazırlıyorlar. İş Bankası da birçok kampanya ile müşterilerini memnun ediyor. Ekim 2022 tarihli birçok kampanyanın bulunduğunu ifade edebiliriz. Bu kapsamda 31 Ekim 2022 bitiş tarihli emekli yakınlarına referans olan kişilere 500 TL’ ye varan Pazarama MaxiPuan kazanma, yeni kredi kartı müşterilerine hoş geldin, spor harcamalarında 100 TL MaxiPuan fırsatı  ve İşCep’ten İş Bankası müşterisi olan kişilere 1 yıllık BluTV üyeliği ayrıcalığı kampanyası ve daha birçok kampanya yer alıyor. Bu kapsamda 5000 TL’ ye kadar olan nakit avansın nasıl alınacağı detayı araştırılmaya başlandı.

İş Bankası’ndan Müjde!

1924 yılında kurulan Türkiye’ nin en büyük özel bankası İş Bankası hazırladığı kampanyalar ile adından bahsettiriyor. Geçtiğimiz aylarda özellikle temmuz ayı memur ve memur emeklisi çalışanların maaşlarına yapılan zamların ardından bankalar emekli promosyon yarışına girmişti. Burada İş Bankası özel bankalar arasında en iyi promosyon ödülünü vererek müşterileri kendi bünyesine aldı. 
Emekli promosyon ödemelerinde birbirileri ile yarışa giren özel bankalar gün geçtikçe rakam güncellemesi yaptı ve 10 bin TL’ nin üzerinde çıktı. Özel bankaların bazı Anadolu şehirlerinde olmamasından dolayı bu kampanyalardan oradaki emekliler yararlanamamıştı. Dolayısı ile Hazine ve Bakanlığı’ nın talimatı ile özel bankalar da emekli promosyon ödemelerinde kampanyalar hazırladı. 

Her ne kadar bankalar son zamanlarda emekli promosyon kampanyaları ile gündeme geliyorlarsa da işin özünde birbirinden güzel ve faydalı kampanyalar hazırladıklarını da hatırlamakta fayda var. İş Bankası da bu konuda birçok yenilik yapıp kendi müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. 

İş Bankalı Olan Herkese 5.000 TL!

Türkiye’ nin en büyük özel bankalarından İş Bankası, müşterileri ve yeni müşterileri için birbirinden güzel kampanyalar hazırlıyor. Bu kampanyalara bir yenisi daha eklendi. İşCep’ te bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olan kişilere özel kampanyanın detayları merak konusu oldu. Bu kampanya kapsamında kredi kartında 5000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans imkanlarından ve daha çok öncelikten faydalanabiliyor. 
Kampanyanın detaylarını merak eden müşteriler araştırmaya başladı. 31 Aralık 2022 tarihine kadar İşCep uygulamasından “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmından kredi kartı başvuruları onaylanmış müşter ve İş Bankası müşterileri faydalanabiliyor. Müşteriler kampanyadan sadece bir defa faydalanabilecek. Ayrıca kampanya faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlıdır. Ancak 5 aydan farklı vadelerde ve 5.000 TL üzeri miktarlarda geçerli faiz oranlarının uygulanacağı belirtildi. Ayrıca kampanyadan faydalanabilmek için, kullanılacak taksitli nakit avans miktarı 300 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir. 

İş bankasının hazırlamış olduğu bu kampanyadan 1 yıl boyunca yararlanılabilecek. Kampanyanın fırsatları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden yedi gün içinde gerçekleşecek. Peki kampanyaya dahil olan kartlar hangileri diye sorulduğunda aldığımız cevap: İş Bankası Bireysek Kredi Kartları ve İş Bankası Ticari Kredi Kartları bulunuyor. Ayrıca İş Bankası Vergi Kartı, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart, Aidatsız. Kredi Kartı dahil değildir. Özellikle bunu vurgulamakta fayda var. İş bankası bahsedilen kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Son olarak İş Bankası’ nın hazırlamış olduğu bu kampanya kapsamında İşCep, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olan kişiler ve kredi kartı başvurusu yaparak başvuruları kabul edilen kişiler için geçerli olacaktır.