İş Bankası'ndan Ramazan Bayram Kredisi kampanyasına özel ödeme imkanları geldi

İş Bankası, Ramazan Ayı’nın son günleri yaklaşırken duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine topladı. Bankanın “Ramazan Bayram Kredisi” adını verdiği ihtiyaç kredisi kampanyasın

Ekonomi 07.05.2021 - 10:40 07.05.2021 - 10:40 Berkay Keskin

İş Bankası Mayıs ayı itibariyle duyurduğu “Ramazan Bayram Kredisi” adlı ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakit ihtiyacı oluşan tüm vatandaşların yegâne ilgi odağı oldu. Bankanın cezbeden “Ramazan Bayram Kredisi” kampanyası sayesinde görülmemiş geri ödeme planları ve düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz.

Haberimizde sizler için İş Bankası’nın “Ramazan Bayram Kredisi” ihtiyaç kredisi kampanyasına dair dikkatle kaydedilen bilgileri inceleme altına aldık. İşte İş Bankası’nın Mayıs ayı itibariyle sunduğu “Ramazan Bayram Kredisi” kampanyasına ilişkin detaylar…

İş Bankası’ndan özel ödeme imkânları!

İş Bankası, Ramazan Bayram Kredisi kampanyasının geri ödemelerini tamamıyla sizin bütçenize ve gelir durumunuzun özelliklerine göre özel olarak ayarlıyor.

Adının da üstünde olduğu gibi kullandırılan “İş Bankası Ramazan Bayram Kredisi” Mayıs ayı kampanyasında geri ödemeler “kişiye özel esnek taksitli” başlığı altında özel olarak sunuluyor. İş Bankası’nın 36 ay vadeye kadar kullandırdığı özel “Ramazan Bayram Kredisi” kampanyasına ilişkin ödemelerinizi bütçenizi sarsmadan yapabileceksiniz.

İş Bankası’nın Ramazan Bayram Kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

İş Bankası’nın sunduğu Ramazan Bayram Kredisi kampanyası kapsamında kullandığınız kredinin ilk ödemesini dilerseniz krediyi kullanma tarihinizde 3 ay sonra yapabileceksiniz. İş Bankası’nın 90 güne varan ödemesiz özelliklerinin yanısıra banka size özel geri ödeme imkânları sunuyor. Banka 90 güne varan ödemesiz dönemli Ramazan Bayram Kredisi kampanyasına İşCep mobil uygulaması ya da İnternet Şubesi üzerinden yapabilirsiniz.

İş Bankası “Ramazan Bayram Kredisi” ihtiyaç kredisini bankamatikten (ATM) de veriyor ancak bankamatikten başvurulan kredilere 3 ay (90 gün) öteleme imkânı sunulmuyor. Sigortalı şekilde sunulan ihtiyaç kredisi olan Ramazan Bayram Kredisi’nin standart faiz oranı ise yüzde 1,65 olarak sunuluyor fakat bu oran müşterinin özelliklerine göre de düşürülebildiği ayrıca belirtiliyor.

İş Bankası’nın Ramazan Bayram Kredisi kampanyasına nasıl başvurulur?

İş Bankası’nın Ramazan Bayram Kredisi kampanyasına başvuruda bulunmak tarayıcı üzerinden internet bankacılığı ve İşCep mobil uygulamasına giriş yapmak kadar kolay… İş Bankası Ramazan Bayram Kredisi başvurunuzu gerek internet bankacılığında gerek de İş Cep mobil uygulamasında yer alan Krediler sekmesine tıkladıktan sonra Ramazan Bayram Kredisi Başvuru’ya tıklayarak yapabilir; başvuruda bulunduğunuz Ramazan Bayram Kredisi’nin takibini ise “Başvurular” sekmesine giriş yaptıktan sonra “Kredi”ye tıklayıp “Ramazan Bayram Kredisi” girerek yapabilirsiniz. Dilerseniz kısa mesaj göndererek ve telefon şubesi aracılığı ile de Ramazan Bayram Kredisi başvurusunu anında yapabilirsiniz.

İş Bankası Ramazan Bayram Kredisi’ne kısa mesaj ile başvuruda bulunabilmek için aralarından boşluk bırakarak NAKİT, TC Kimlik No, Kredi Tutarı, Aylık Gelir sıralamasında 4402’ye mesaj gönderebilir ya da 0 850 724 0 724 telefon numarasını arayarak da Telefon Şubesi’nden başvuruda bulunabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@