İş Bankası tarih verdi ve faizsiz nakit avans açıklaması yaptı. Bankanın bu kampanyasını kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun. Çünkü faizsiz belgesiz nakit avans imkanı veriliyor. 10 bin TL nakit avans müjdesi İş Bankası'nda...

İş Bankası'nın özel fırsatları devam ediyor. Yeni müşteri olacaklar bu haberi okumalı. Çünkü sıfır faizli nakit avans imkanına sahip olacaksınız. Üstelik uygun ödeme planıyla birlikte sıfır faizli verilecek. Genel olarak ihtiyaçtan ötürü kredi çekildiği vakit yüksek faiz oranları ile karşılanabiliyor. Ancak İş Bankası bu noktada çok daha farklı bir gelişme ile karşımıza çıktı.

Müşteri Olanlara Faizsiz Nakit Avans!

İşCep uygulamasını indirip müşteri olmak için mobil uygulamadan işlem gerçekleştirenlere özel faizsiz nakit avans verilecek. 300 - 10.000 TL arasındaki nakit avans imkanı sizleri bekliyor.Bu sayede bireysel kredi kartı sahibi olmakla kalmayıp kampanyayı da değerlendireceksiniz. İş Bankası'nın özel kampanyasına katılmak için az bir süre kaldı.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Kampanyada Son Güne Az Kaldı!

İş Bankası kampanyasının sona ermesine günler kaldı. 31 Ocak 2023 tarihinden sonra nakit avans kampanyası da sona eriyor. Yeni müşterilerin bu konuda elini çabuk tutması daha iyi olacak. Genel olarak kampanya hakkında bilgi sahibi olmak için ister mobil uygulamayı indirin isterseniz de dijital bankacılığı inceleyin. Yüz yüze bilgi alabilmek için İş Bankası şubelerine yönelmeniz de bir seçenek.