Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İş Başvuru Formu

31 Aralık 2019 Salı 00:45:24

3. Havalimanı Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu 2020

3. Havalimanı İGA resmi sitesi üzerinden güvenlik görevlisi için iş başvurusu almaktadır. 3. Havalimanı içerisinde güvenlik görevlisi olarak görev almak isteyen adaylar haberimizden havalimanı güvenlik iş başvurusu için bilgi alabilir ve iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz.

3. Havalimanı İGA resmi sitesi üzerinden güvenlik görevlisi için iş başvurusu almaktadır. 3. Havalimanı içerisinde güvenlik görevlisi olarak görev almak isteyen adaylar haberimizden havalimanı güvenlik iş başvurusu için bilgi alabilir ve iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz.

Hakkında

İGA, 25 yıl boyunca İstanbul Havaalanı’nı inşa etmek ve işletmek için 7 Ekim 2013 tarihinde kuruldu. Havaalanı, İstanbul’un kuzeyinde, şehir merkezine 35 km uzaklıkta bulunan 76.5 milyon metrekarelik bir alanda inşaat halindedir. İnşaat dört aşamada tamamlanacaktır. İlk aşama, iki pist ve 90 milyon yolcu kapasiteli bir terminalin devreye girmesiyle sonuçlandı. Tamamlandığında, havaalanı yıllık 200 milyon yolcu kapasitesine sahip 300’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirecek.

İGA yolculuğu, 3 Mayıs 2013 tarihinde DHMİ’nin (Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü), İstanbul Havalimanı’nın inşaat ve işletme sözleşmesini Cengiz-MAPA-Limak-Kolin-Kalyon Konsorsiyumu’na vermesiyle başladı. Proje teklifini kazanan Konsorsiyum, 7 Ekim 2013 tarihinde “İGA” adı altında yeni bir şirket kurdu. İGA, 25 yıl boyunca İstanbul Havaalanı’nın inşaatını tamamlayıp işletecek.

İGA’da yatırımcıların her birinin% 20 oranında eşit bir payı vardır. Cengiz-MAPA-Limak-Kolin-Kalyon Ortak Girişimi inşaat, enerji, turizm, madencilik, liman ve havaalanı yönetimi dahil olmak üzere ülke çapında ve dünyada farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. Konsorsiyum şu ana kadar sekiz adet havaalanı inşaatı projesi üstlendi.

3. Havalimanı İnsan Kaynakları İlkeleri

İlkelerimiz

Çalışanlarımızı gelişiminde kucaklamak ve yönlendirmek,
Öncü ruhu ve tecrübesiyle yüksek performans gösterebilen, bilgili, başarı odaklı, açık fikirli ve yenilikçi insanlarla tanışmak,
Sorumluluklarını takdir eden ve işlerini geliştirmek için her fırsatı değerlendiren, üretken çalışanlarla karakterize kurumsal bir yapı oluşturmak,
Yüksek potansiyeli olan çalışanların hedeflerine ulaşması için gerekli ortamı ve fırsatları sağlamak,
Her düzeyde kişisel ve mesleki gelişime yönelik eğitim programları ile çalışanlarımızın organizasyonumuza kattığı değeri arttırmak.

Degerlerimiz

Çalışanlar bizim için en değerli varlığımızdır ve bu nedenle onların gelişimine yatırım yapmak birinci önceliğimizdir.
Takım çalışmasına inanıyoruz ve bundan ödün vermiyoruz. Herkes ekibin bir parçası ve İGA sinerjisinin geliştirilmesinden sorumlu.
Kurumsal kültürümüzün bir parçası olarak, tüm ilişkilerimizde yasalara ve davranış kurallarına tam olarak uymaya devam edeceğimizi, gelecek nesiller için sorumluluğumuzun farkında olduğumuzu taahhüt ediyoruz.
Tüm çabalarımız iç ve dış müşterilerimizin memnuniyetine yöneliktir. Sunduğumuz her ürün ve hizmette müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine odaklanıyoruz.
Başarılarımızın ve onlara duyduğumuz gururun tüm ekip üyeleri arasında paylaşılması gerektiğine inanıyoruz.

3. Havalimanı Güvenlik İş Başvurusu için tıklayın

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı