Colin's 2020 İş Başvuru formu doldur! Colin's İş Başvurusu

Colin's iş başvuru formu doldur. Colin's iş başvurusu nasıl yapılır? Colins iş başvuru formu ekranı merakla aranıyor. Colin's iş başvurusu nasıl yapılır? Colin's başvuru tarihleri belli oldu.

Colin's 2020 İş Başvuru formu doldur! Colin's İş Başvurusu

Colin's iş başvuru formu doldur. Colin's iş başvurusu nasıl yapılır? Colins iş başvuru formu ekranı merakla aranıyor. Colin's iş başvurusu nasıl yapılır? Colin's başvuru tarihleri belli oldu.

Colin's 2020 İş Başvuru formu

Global perakende lideri haline dönüşen Colin’s 2020 büyüme planları için harekete geçti. Colin’s 2020 iş başvuru formu yayınlandı. Peki, Colin’s iş başvurularında aranan şartlar nelerdir? Colin’s kaç kişiyi işe alacak? Colin’s iş başvuru formuna nasıl ulaşılır? 

Colins İş Başvurusu nereden yapılır?

Türkiye’de 200 dünyada 38 ülkedeki 600 mağazasıyla hizmet veren Colin’s global perakendecilik alanında adından söz ettirmeye devam ediyor. Her yıl bünyesine kattığı yeni şubeleriyle binlerce kişiye iş imkanı sunan Colin’s 2020 içinde hazırlıklara başladı. Colin’s iş başvuru formu internet üzerindeki kariyer ve iş bulma sitelerinde yayınlandı. Colin’s resmi internet sitesi üzerinden de yıl boyunca iş başvurusu yapılabiliyor. 6 bin 500 kişiyi istihdam eden firma; İnsan Kaynakları’nda çalışan 55 personeliyle yeni iş başvurularını değerlendiriyor.

Colin’s iş başvurularına yoğun ilgi gösterilmesinin temel sebebi; çalışanlarına sunduğu kariyer imkanı oluyor. Satış personeli olarak işe başlayan bir kişi, 2 yıl sonra çeşitli sınavlara tabi tutularak şube yöneticiliğine kadar yükselebiliyor. Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleri bulunan kişilerin iş başvurularına öncelik tanınmasının temel sebebi de yükselme imkanı sunulması oluyor. Colin’s 2020 iş ilanları farklı illerdeki şubeleri kapsıyor. En çok personel alımının yapılacağı iller İstanbul ve İzmir olarak açıklandı. Mağazacılık sektöründe 5 yıllık deneyimi bulunan kişiler Colin’s firmasında müdür ve müdür yardımcısı olarak göreve başlayabiliyor.

Sektöre liderlik eden uygulamaları sayesinde çalışanlarına değer veren Colin’s 2020 yılı içerisinde 500 kişiyi istihdam etmeyi planlıyor. Colin’s iş başvurularında yüksek çalışma temposuna uyum sağlanması, enerji dolu, insan ilişkileri güçlü, iletişime açık insanlar tercih ediliyor. Colin’s iş başvuruları mağazalardan da yapılabiliyor. Başvuru değerlendirmesi olumlu olan adaylar mülakata davet ediliyor. Mesai sistemiyle çalışan Colin’s, 18 ile 32 yaş grubundaki kişileri işe alıyor.

YORUM EKLE