Türk Telekom İş Başvurusu Formu Doldur-Özgeçmiş formu!

Türk Telekom, 178 yıllık tarihi ile Türkiye'deki ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Sizlerde uzun yıllardır telekomünikasyon alanında hizmet sunan firmaya öz geçmiş göndererek iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız haberimizden Türk Telekom iş başvuru bilgilerini alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom İş Başvurusu Formu Doldur-Özgeçmiş formu!

Türk Telekom, 178 yıllık tarihi ile Türkiye'deki ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Sizlerde uzun yıllardır telekomünikasyon alanında hizmet sunan firmaya öz geçmiş göndererek iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız haberimizden Türk Telekom iş başvuru bilgilerini alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Hakkında

Türk Telekom, 178 yıllık tarihi ile Türkiye'deki ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin tüzel kişiliğini koruyarak, müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek için “müşteri odaklı” ve entegre bir yapı benimsemiştir. ve TTNET A.Ş. eksiksiz ve tabi oldukları kural ve düzenlemelere bağlı kalarak. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş bir servis ağına ve ürün yelpazesine sahip olan Türk Telekom, mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini Ocak 2016 itibariyle tek “Türk Telekom” markası altında birleştirmiştir.

“Türkiye'nin Çok Oyunculu Sağlayıcısı” Türk Telekom, 31 Aralık 2018 itibariyle 14.4 milyon sabit erişim hattına, 10.9 milyon genişbant, 3.6 milyon TV ve 21.5 milyon mobil aboneye sahip olup, milyonlarca mobil aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu Şirketleri, Türkiye'nin 81 ilinde de hizmet vermektedir. 33.417 çalışanıyla Türkiye'ye yeni teknolojiler getirmek ve Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümünü hızlandırmak vizyonuyla.

TV Yayın ve VOD servis sağlayıcı Net Ekran Şirketler, telekomünikasyon cihazları satış şirketi TT Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. ve ödeme hizmetleri şirketi TT Ödeme Hizmetleri A.Ş. ve danışmanlık hizmetleri şirketi 11818 Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.

Mülkiyet Yapısı

Türk Telekom hisselerinin% 55'i LYY'ye (Levent Yapılandırma Yönetimi A.Ş.),% 25'i Hazine ve Maliye Bakanlığı'na ve% 5'i Türkiye Varlık Fonu'na aittir. Kalan% 15 halka açık.

Türk Telekom ayrıca yakınsama teknolojileri şirketi Argela'nın yüzde 100'üne sahip ve BT çözüm sağlayıcısı Innova, çevrimiçi eğitim yazılımı şirketi Sebit, çağrı merkezi şirketi AssisTT, Türk Telekom International ve bağlı ortaklıkları için toptan veri ve kapasite hizmeti sağladı.

Türk Telekom'un Kurumsal Sosyal Sorumluluk Yaklaşımı

Türkiye genelinde, Türk Telekom Grubu, sürdürülebilir ekonomik büyüme ve sosyal kalkınmanın arkasındaki ana itici güç olan bilişim teknolojileri sunmaktadır. Geliştirdiği ürün ve hizmetlerin yanı sıra Türk Telekom, ekonomik, sosyal veya fiziki nedenlerle sosyal hayata tam katılamayan tüm kesimlere bilgiye erişim sağlamayı amaçlamaktadır. Buna göre “herkes için erişilebilir iletişim” ilkesi altında projeler yürütmektedir. Ayrıca, Türk Telekom, BM'nin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine ticari uygulamaları ve KSS projeleriyle de destek vermektedir. İnternet ile Yaşam Basit, Telefon Kütüphanesi, Güneş Işığı, Gürültülü Basamak gibi projeler “Türkiye'ye Değer” (Türkiye'ye Değer) markasının çatısı altında gerçekleştiriliyor.

2017 yılında, Türk Telekom'un sosyal sorumluluk projeleri “Türkiye'ye Değer” markası adı altında dijital alana taşındı. Kullanıcı dostu bir düzen ve etkileşimli içeriğe sahip web sitesi, WAI Web Accessibility Initiative'in uluslararası düzeyde web sitelerine yönelik erişilebilirlik kurallarını belirleyen WCAG 2.0 Kılavuzuna uygun olarak tasarlanmıştır. Türkiye'de yaşayan göçmenlerin eğitimini desteklemek amacıyla, Şirket 2018 yılında daha yenilikçi sosyal sorumluluk projeleri üstlenecektir.

Araştırma ve Geliştirme Yapısı

Türk Telekom, yeni nesil teknolojilerin araştırılması, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesi yoluyla müşterilere yenilikçi çözümler sunmak amacıyla Türkiye'de iletişim teknolojilerinde lider olma vizyonuyla Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. Bu vizyon doğrultusunda, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yürütmek amacıyla 2010 yılında Türkiye'nin ilk mobil operatör Ar-Ge Merkezi olan Avea Ar-Ge Merkezi kurulmuştur. Türk Telekom, Avea ve TTNet birleşmesinden sonra, hepsi Bu firmaların Ar-Ge çalışmaları Mayıs 2016'da kurulan Türk Telekom Ar-Ge Merkezi çatısı altında birleştirilmiştir.

Yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmek, telekom operasyonlarının daha verimli ve etkin şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacak yenilikçi sistemler geliştirmek, Türk Telekom Grubu'nun patent portföyünü genişletmek, LTE ve diğer mobil bağlantı teknolojileri dahil olmak üzere ileri teknolojileri araştırmak ve değerlendirmek. Grubun faaliyetlerini etkileyebilir ve bu teknolojilerin benimsenmesine katkıda bulunmak için, AR-GE çalışmaları aşağıdaki stratejiler doğrultusunda şekillendirilir:

Türk Telekom Öz Geçmiş Formu Gönderme

İlk olarak aşağıdaki resimlerde olduğu gibi üye olmanız istenmektedir. Üye ol butonuna basarak kişisel bilgilerinizi ve doğru bir mail adresi girmeniz istenecektir. Bu işlemlerden sonra mail adresinize aktivasyon maili gelecek olup, aktif ettikten sonra öz geçmiş bilgilerinizi eksiksiz doldurarak Türk Telekom'a gönderebilirsiniz.

Özgeçmiş göndermek için tıklayın

Not: Türk Telekom'un personel alımı ilanı değildir. Sadece adayların öz geçmiş bilgileri alınmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 00:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
BÜŞRA KAYADELEN
BÜŞRA KAYADELEN - 1 yıl Önce

Acil iş arariuorumu

Emel sever
Emel sever - 11 ay Önce

İş arıyorum ama torpilşçim yok bulamıyorum

Mustafa asna
Mustafa asna - 6 gün Önce

İşsizim iş arıyorum

Mustafa asna
Mustafa asna - 6 gün Önce

İşsizim iş arıyorum