Türkiye'nin en önemli kamu bankaları arasında yer alan Halkbank resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre girişimcilere özel cazip destekler sunulacak.

İş Fikriniz Varsa 12 Ay Ödemesiz 750 Bin TL Alabilirsiniz! O Banka Son Dakika Açıkladı. Türkiye'nin en önemli kamu bankaları arasında yer alan Halkbank resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre girişimcilere özel cazip destekler sunulacak. Yeni finansman desteği ile iş fikrinizi hayata geçirmek amacıyla Halkbank’a başvurmanız karşılığında 750.000 limitli kredi verilmesi hedefleniyor detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Halkbank'tan 60 ay vadeli girişimci kredisi kampanyası duyurusu geldi

Halkbank Teknokent girişimci kredisi ile pek çok yeni iş fikrinin yaşama dönüştürülmesinde finansman desteği sunulması hedeflendiği açıklandı. Kredi açısından bakıldığında diğer taraftan taraf ticari kredi kartı, ticari kredileri mevduat hesabı ile teminat mektubu bunu da aynı şekilde uygun şartlarda müşterilerine sunmayı hedefliyor.

12 ay ana para geri ödemesiz girişimci kredisi kampanyası detayları neler?

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Halkbank Teknokent girişimci kredisi 6 ay vade seçeneği ile 12 aylık ana para ödemesiz dönemi olacak şekilde verilecek. Böylece iş fikirleri açısından finansman desteği arayışı içinde oranlar kredi ödemelerinin sonraki döneme aktarılmasını sağlıyor. Diğer taraftan Teknokent destek paketi kapsamında yer alacak girişimcilerin internet yahut mobil şubelerden gerçekleştirebilecekleri EFT ile havale işlemlerinden ve ticari kredi kartlarından Bir yıl boyunca paus kullanımlarında ise 6 aylık süreç içerisinde ücret alınmamasına karar verildi.