Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İş

24 Ocak 2021 Pazar 16:59:51

Halkbank’tan Vatandaşa Yeni Kredi Müjdesi! Şimdi Kullan 12 Ay Sonra Öde 6 Yıl Vade İmkanı

Üç büyük Kamu bankası arasında yer alan Halk Bankası’ndan vatandaşa yeni müjdeli kredi haberi geldi! Pandemi sürecinde toplumun birçok kesiminden vatandaşları ekonomik olarak desteklemek adına düşük faizli ve uygun ödeme koşullu kredi paketlerini hayata geçiren Halkbank’tan yeni kredi adımı geldi! Halkbank tarafından açıklanan yeni kredi destek paketiyle esnafa, girişimciye ve birçok sektöre cansuyu niteliğinde destek sağlanacak.

Ayrıca yeni kredi paketi 1 yıl geri ödemesiz dönem ve 6 yıla kadar vade imkanı içerecek. Halkbank yeni kredi destek paketiyle ilgili tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Halk Bankası’ndan vatandaşa müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Zorlu Koronavirüs pandemisinin ülkemizde ekonomik etkilerini de göstermesinin ilk günlerinden itibaren vatandaşa desteğini her fırsatta gösteren Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank, 2021 yılı itibariyle yeni kredi destek paketini duyurdu. Halen devam eden Pandeminin etkilerini en azından ekonomik açıdan hafifletmek isteyen Halkbank, bu zorlu süreçte esnafa, vatandaşa, girişimciye ve imalat sektöründe üretim amaçlı mesaisini sürdüren tüm aktörlere yeni kredi paketiyle destek olmayı hedefliyor.

Halkbank’ın duyurduğu yeni kredi paketinin detayları da netleşti. Bu çerçevede Halkbank’ın yeni kredi kampanyasında 1 yıl (12 ay) geri ödemesiz dönem avantajı sunulacak. Ayrıca 1 yıl geri ödemesiz dönem dahil 6 yıla kadar vade seçeneği de yer alacak. Halkbank yeni kredi destek paketinde kredi faiz oranı yıllık %17,75 olacak. Kredi üst limiti ise 40 bin TL olarak açıklandı. Bu zorlu süreçte esnaflar başta olmak üzere vatandaş ve girişimci, ekonomiyi canlandırmak ve varlığını sürdürebilmek adına ihtiyaç duyduğu krediyi Halkbank’tan kullanabilecek. Halkbank yeni kredi kampanyasında; tercihe göre şimdi kullan 1 yıl sonra öde imkanı yani 1 yıl geri ödemesiz dönem avantajı da yer alıyor.

HALKBANK’TAN 1 YIL ÖDEMESİZ YENİ KREDİ PAKETİ

Halkbank, tercihe ve isteğe göre 1 yıl geri ödemesiz dönem içeren yeni kredi paketiyle ekonomide çarkları hızlandırmayı amaçlıyor. Halkbank’ın yeni kredi paketinden esnaf, çiftçi, üretici, vatandaş, imalatçı, tedarikçi ve istihdamı korumaya yönelik pek çok işletme faydalanabilecek. Halkbank tarafından yapılan açıklamada bugüne kadar olduğu gibi bugün ve yarın da vatandaşın yanında olmaya devam edileceği ve zorlu pandemi döneminin sağlıkla ve hep birlikte aşılacağına inanıldığına vurgu yapıldı.

6 YIL VADE İMKANI

Halkbank’ın yeni kredi paketinde yer verilen 6 yıla yani 72 aya kadar vade imkanı da vatandaşların takdirini topladı. Zorlu pandemi sürecinde uygun ödeme koşullu kredi paketlerine talep giderek artarken Halkbank’tan uzun dönemli vade imkanının sunulması övgüyle karşılandı. Halkbank’ın yeni kredi paketinde faiz oranı ise TCMB politika faiz oranı olan %17,75 olarak açıklandı.

ESNAFA CAN SUYU NİTELİĞİNDE KREDİ

Zorlu pandemi sürecinde hafta sonu yasaklarının devam etmesi ve pandeminin hızla yayılım özelliği nedeniyle sosyal hayatın sokaklardan evlere çekilmesiyle birlikte esnafın cirosu giderek düşmüş durumda. Halkbank’ın 1 yıl geri ödemesiz 6 yıla kadar vadeli yeni kredi paketi bu açıdan esnaflar için de ekonomide can suyu olması açısından kritik öneme sahip durumda.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı