Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İş

24 Ocak 2021 Pazar 15:52:51

Kredi Notu Düşük Olanlara Yapıkredi Enpara ve Ziraat Bankası kucak açtı!

Kredi notu düşük olan müşterilere ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? Kredi notu düşük olan kişiler bankalardan ihtiyaç kredisi kullanabilir mi? Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilerin ihtiyaç kredisi alabilecekleri bankalar hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi kullanacağınız zaman bankalar üzerinden kredi başvurusu yaparsınız. Kredi başvurunuz sizin TC kimlik numaranız da sorgulama sonrasında belli olur. TC kimlik numaranız istendikten sonra bankalar hemen hızlı bir şekilde otomatik olarak sorgulamaya sizleri sokmaktadır.

Sizler de otomatik sorgu sonrasında kredi başvurunuzu yapıp yapamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Genellikle bankalar kredi notuna bakacaktır. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilerin kredi alabileceğini söyleyebiliriz. Eğer sizinde notunuz 1100 ise bankalarda tam sınırda bir müşteri grubundasınız demektir. Bu sebeple her bankaya değilde bazı bankaların yaptığı kredi kampanyalarına katılmanız gerekiyor. Alacağınız kredilerde özellikle ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız bankaları sizler için araştırdık. Sizlerde bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden 1100 ve üzerinde kredi notu olan müşteriler ihtiyaç kredisi ve diğer tüm kredileri kullanabiliyor. Kredi başvurularını banka şubesinden yaparsanız kimlik ve gelir belgenizi banka şubesine götürmeniz gerekmektedir. Ayrıca gelir belgesiz olarak de kredi kullanılmaktadır. Gelir belgesiz kredi kullanabilmeniz için web sitesinden veya SMS ile kredi onayı almanız gerekiyor. SMS ile Yapı Kredi Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek buraya bireysel yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık geliriniz yazarak 44 11 numarasına gönderin.

Bu şekilde yapacağınız kredi başvurularında anında sonuç alacak ve onaylanan kredi sizleri hemen kullandırılacaktır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler belirli şartlara uygun olmaları durumunda bu kredileri hemen anında kullanabilirler.

44 11 numarasına gönderdiğiniz mesaj sonrasında onay alırsınız banka sizlere 100.000 TL ye kadar kredi detaylandırılması ile birlikte kampanyası olacaktır. Siz de ihtiyacınız kadar olan krediyi kullanabilirsiniz.

En para bankası online ihtiyaç kredisi başvurusu

Enpara Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapılıyor. Bu banka dijital bir banka olduğu için ve şubesi olmadığı için sadece ihtiyaç kredisi için müşterilerine hizmet vermektedir.

75 bin TL’ye kadar bu banka üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka hesabı olması durumunda internet bankacılığına girerek veya bankanın resmi internet sitesindeki kredi başvuru formu doldurarak başvuru yapmaları mümkündür. Herhangi bir şubeden veya ATM üzerinden Enpara kredisi başvurusu yapılmamaktadır. Başvuru yapıldıktan sonra kredi onayı alırsanız bankanın müşterisi olmamanız durumunda iş veya ev adresinize gelecek olan banka personel yetkilisi ile birlikte kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar verilen bu krediler de ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapmanız mümkündür.

Enpara.com bankası üzerinden kredi notu üzerinde olan kişiler kendi kredi notuna göre de faiz oranlarından yararlanmaktadır. Alacağınız kredi haricinde banka sizlere kredi kartı imkanı da sunmaktadır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak hemen ne kadar onay alacağınızı görebiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapmak için bankanın resmi internet sitesine girebilir veya bankadan müşterisi iseniz de internet bankacılığına kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası devlet bankası olmasından dolayı 36 ay vadeye kadar müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. İlk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yaparak bu krediden yararlanabiliyorsunuz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşteriler emekli ise emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak 200 bin TL’ye kadar kredi kullanabilir. Çalışan kişiler ise en az 6 aylık sigortası olması durumunda kredi kullanacaklardır.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı