Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İş

16 Ocak 2021 Cumartesi 00:27:52

SSK ve bağ-kur emeklisine Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan müjdeli haber

SSK ve bağ-kur emeklisine ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. SSK ve bağ-kur emeklisine ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? SSK ve bağ-kur emeklisi ihtiyaç kredisi almak için başvuru şartları nelerdir? Sizlere yazımızda bu bankaların kredi başvurusu şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Sizler de eğer SSK ve bağ-kur emeklisi iseniz vereceğimiz bankalar üzerinden yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İşte detaylar.

SSK ve bağ-kur emeklisi olan müşteriler ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa bankanın şartlarına uygun olmaları durumunda kredilerine hemen alabiliyor. Özellikle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler emekli maaşları ve başvuru yapacaklar bankalardan alırsa daha yüksek limitlerde ve düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilecektir. Sizlerde SSK ve bağ-kur emeklisi olmanız durumunda hangi bankalardan kolay bir şekilde emekli kredisi alabileceğiniz den bahsedeceğiz.

Garanti Bankası emekli kredisi başvurusu

Garanti Bankası üzerinden emekli kredisi başvurusu alabiliyorsunuz. 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan emekliler emekli maaşlarını Garanti Bankası şubelerine taşıyarak hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilir. Garanti Bankası emekli kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size uygun olan bu kredi kampanyasına katılarak 36 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Emekli kredisi başvurusu yapacak olan kişiler ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapabiliyor. Özellikle Garanti Bankası üzerinden emekli kredisi kullanmak isteyen kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak kredilerini kullanabilmektedirler.

Ziraat Bankası SSK ve bağ-kur emeklilerine ihtiyaç kredisi kampanyası

Ziraat Bankası kamu bankası olmasından dolayı emekli müşterilerin en çok tercih ettiği bankaların başındadır. Bu sebeple banka emekli kredisinde sürekli güncel kredi kampanyası yapar. Sizler de eğer emekli kredisi kullanmak istiyorsanız, kredi başvurusu yapacağınız zaman şartlara uygun olmanız ile beraber krediniz onaylandığında kullanabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler belirli şartlara uygun olması durumunda kredilerini anında hesaba atarlar. Özellikle Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alırsanız, bankanın internet bankacılığında kullanıyorsanız, banka şubelerine gitmeden de ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz yöntemler vardır. Ziraat mobil uygulamasına girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredisinde Ziraat Bankası genellikle müşterilerine diğer banka borçlarında kapatarak onay vermektedir. Sizlere de bu şekilde kredi başvurusu yaparak tek bir bankaya ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

VakıfBank emekli olan kişilere ihtiyaç kredisi kampanyası

Vakıfbank üzerinden de emekli olan kişiler ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyor. Sizlerde bu banka üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda maaşınızın 22 katına kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

VakıfBank emekli olan kişilere anında kredi imkanı sağlamaktadır. Size özel olarak verilen bu kredi kampanyasında düşük faiz oranları ile birlikte işlem yapacak ayrıca 3 ay erteleme ve 6 ay ertelemeli olarak kredi kampanyalarından yararlanacaksınız. Kredi sonucu uygun olan kişiler üç ay ertelemeli olarak kredilerini kullanabilecektir. 36 ay vadeye kadar yapılan bu kredi kampanyalarından Vakıfbank kredi ödemesi yapacak olan kişilerin 2 ayda bir ve 3 ayda bir olmak üzere ayrıca artan ve azalan taksit ödemeleri ile birlikte de kendilerinin ödeme planı oluşturmasına izin vermektedir.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı