Daha önce yaptığı tutucu söylemler sebebi ile sonrasında sevgilisi ile ateşli öpüşme sahneleri ile gündem olan Işın Karaca adeta kontrolünü kaybetti. Bununla da kalmadı...

Şarkıcı Gülşen'in sahnede giydiği kostümleri "Ben de kız annesiyim, Gülşen bu ülkeye göre hareket etmeli" diyerek eleştiren ve sonrasında tepki alan Işın Karaca, Bodrum'da kendisinden 19 yaş küçük sevgilisiyle oldukça ateşli öpüşme karelerinin haber olmasına dayanamadı.

Hakkında çıkan haberler ve Gülşen yorumu hatırlatmaları sonrası kontrolü kaybeden Işın Karaca "para alanların listesi bende dekontları göndereyim mi?" diyerek bu defa haber yapanları hedef aldı.

Ünlü isim Işın Karaca, Bodrum'da sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile tatil yaparken görüntülenmiş ve karelerin çok ateşli olması üzerine ise kendisine Gülşen için yaptığı "ahlak" eleştirisi hatırlatılmıştı.

Can Yapıcıoğlu kimdir yaşı kaç Işın Karaca'nın sevgilisi nereli - Internet Haber

Karaca, kendisine gelen tepkilere ise sosyal medya hesabından sert tepki gösterirken "Sefam olsun! Yaşasın aşk! Gözlerden uzak sahneme ait olmayan görüntüler! Kına yakın bebeler. Bendeki belgeler adam yakar" diyerek dikkat çekti.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

"Ücreti 250-500 TL arası sonra milleti gaza getirin yazsınlar. Ne pis oyunlar bunlar. Sizin yaratmaya çalıştığınız algıyı yesinler. Her kim dahilse bu manyaklığa hayatta başarılar dilerim. Bu işi yapsın diye tuttuğunuz o fan kulüp bebeleri de konuşmaya çok meraklı. Bilin istedim. Maaşa bağlandığınız isim listeleri ve reklam adı altında para transfer dekontları ile yollayalım mı?" diyen Işın Karaca'nın kimleri kastettiği ve ne söylediği ise anlaşılamadı.

Romantik tatil... Işın Karaca ile Can Yapıcıoğlu Bodrum'da aşk tazelediler! - Magazin haberleri

Paylaşımının devamında ise "Öptüğüm adam elalem değil 3 yıldır beraber olduğum insan. Sahnede değil gizli saklı plaj köşelerinde, gözden uzak ama kameraların yakaladığı bir açı. Yani özel hayatım. Kısacası size ne!" diyen Karaca kontrolünü kaybettiği şeklinde yorumlandı.