İskenderun Devlet Hastanesi ne zaman yapıldı? İskenderun Devlet Hastanesi tahliye mi ediliyor. Son dakika deprem bölgesinden son dakika gelişmeleri geliyor.

Cüneyt Özdemir sosyal medya adresinden yaptığı açıklamada Adem Metan'ın ulaştığını ve İskenderun Devlet Hastanesi tahliye edildiğini duyurdu. Sahra hastanesine giden yolu tamir ederek ambulansların gitmesini sağlamaya çalışıyorlar.

İskenderun Devlet Hastanesi tahliye mi edildi?

Son dakika gelen bilgilere göre İskenderun Devlet Hastanesi tahliye ediliyor. Hem video hem açıklamalra göre İskenderun Devlet Hastanesi tedbir amacıyla tahliye edildiği ortaya çıktı.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Son dakika İskenderun Devlet Hastanesi ne zaman yapıldı?

İskenderun merkezde 1968 yılında açılan hastane önce SSK hastanesi olarak hizmet verdi. 1992'de kapasitesi arttırıldı, 2005'te ise adı İskenderun Körfez Devlet Hastanesi diye değiştirildi.

Hatay'da meydana gelen deprem sonrası hastanelere giden yolların çöktüğü için tüm ekipler seferber oldu ve ambulanslara yol açılıyor.