İşkur 100.000 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu! Vasıflı, Vasıfsız En Az İlkokul Mezunu Olmak Yeter. İşkur üzerinden iş ilanlarına başvuru yapacaklara müjde.

İŞKUR İŞ İLANI HABERİ: İşkur bu ay içinde oldukça fazla iş ilanı verdi. Bu aralarda işe ihtiyacı olan kişilere, müjdeli haberler de gelmeye devam etti. İşkur resmi internet sitesinde yayınladığı son haberde 19 mayıs tarihinde başlayan yeni bir personel alımı duyurdu! 100.000 kişiye kadar alınacak olan bu personel alım ilanlarına, müsait olan kişiler başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapan adaylar, başvuru şartlarına uygunsa hemen işe başlayabileceklerdir. 

İŞKUR İŞ İlanları Başvurusu 

İŞKUR üzerinden iş ilanlarına başvuru yapacak olan kişiler, ilanları merak ediyor. İŞKUR üzerinden sadece bir yere değil, birden fazla şehirde, birden fazla iş kolu için başvuru yapabileceksiniz. Bekçi alımları, özel güvenlik alımları, sağlık personeli alımları ve büro memurları gibi bir çok iş ilanı açıldı. 

18 yaşından büyük olan, En az ilk öğretim mezunu olan, adli sicil kaydı temiz olan, kamusal haklardan mahrum olmayan, SGK üzerinden emekli olmayan, Bir iş yerinde çalışmayan, kişiler başvurularını yapabileceklerdir.

Emekli Vatandaşlarımıza 7.400 TL Ödeme Heyecan Yarattı! Anında Hesaplara Geçti! Emekli Vatandaşlarımıza 7.400 TL Ödeme Heyecan Yarattı! Anında Hesaplara Geçti!

İşkur üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, öncelikli olarak burada bir üyelik açmanız ve iş aradığınızı belli etmeniz gerekmektedir. İşkur üzerinden açılan pozisyonlara başvuru yapan ve onay alan kişiler ise başvuru aşamalarını takip edebilecektir. Başvurusu onay alan kişiler, mülakat ve sınavlara girecekler, bu sınavları da başarılı bir şekilde bitirdikten sonra İŞKUR üzerinden yeni işlerine başlayacaklardır. İŞKUR internet sitesine girerek, sizlerde kendi bulunduğunuz şehirdeki tüm ilanları sorgulayabilirsiniz.