İş bulmak isteyenler ya da ek gelir sağlamak isteyenler için İŞKUR düğmeye basmış durumda. Özellikle ev hanımları öğrenciler ve yaşlılar için ek gelir sağlıyor. Haberimizde İŞKUR evde paketleme iş ilanlarını verdik.

İŞKUR en az 5.000 TL ek gelir sağlıyor! 18 yaşını dolduran başvuruyor! İşte evde paketleme iş ilanları ve başvuru şartı... İŞKUR evde paketleme iş ilanları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu anlamda İŞKUR evde paketleme iş başvurusuna 18 yaşından büyük olan vatandaşlar alınıyor. Maaş olarakta oldukça ilgi çeken paralar veriliyor. 5.000 TL ek gelir sağlayabilirsiniz. İŞKUR üzerinden paketleme işlerine dair çeşitli bilgilendirme kurumdan bugün itibariyle gelmiş bulunuyor.

Her yıl binlerce kişiye iş bulan İŞKUR, evde paketlme iş ilanlarıyla da vatandaşların dertlerine derman oluyor. En az aylık 5.000 TL kazanç sağlıyorsunuz. İŞKUR maaşa ek olarak hem para veriyor hem de meslek öğretiyor. 18 yaşını geçmiş olan herkes bu ilanlara başvuru yapabiliyor. Bu anlamda güvenlik soruşması önemlidir. İş ilanlarına başvuracak olanların soruşturması temiz çıkmalıdır. Yani kısacası vatandaşların adli sicilleri temiz olmalıdır. 

İŞKUR Evde Paketleme İlanları Ve Başvuru Şartları   

Şuan açık olan ilanlara paketleme işleri, kurumun e-Şubesi üzerinden filtreleme tekniği yardımıyla basit bir şekilde ulaşma imkanınız var. Öte yandan İŞKUR'un paketleme işlerine müracaat gerçekleştirmek isteyen adaylar, direkt olarak İŞKUR online sitesi üzerinden başvuru yapıyor.Başvuru linkini haberimizde verdik.

O belediyeye en az ilkokul mezunu yüzlerce personel alımı başvuru şartları açıklandı! 9.000 TL Maaş veriliyor O belediyeye en az ilkokul mezunu yüzlerce personel alımı başvuru şartları açıklandı! 9.000 TL Maaş veriliyor

 Öte yandan İŞKUR’un paketleme iş ilanlarına başvuru yaparken bazı ilanlarda son tarih bulunurken, bazı ilanlarda tarih öne çıkıyor. Yani vatandaşlar ne vakit paketleme işine her türlü ihtiyaç halinde başvuru yapabilir. 

İŞKUR Evde Paketleme İlanları Başvurusu İçin Tıklayınız

KAYNAK: ilan365.net