İŞKUR ev hanımlarına ve çalışmayan kadınlara 1000 TL dağıtacak! Evde para kazanma imkanına başvurular sınırlı!

İŞKUR ev hanımlarına ve çalışmayan kadınlara 1000 TL dağıtacak! Evde para kazanma imkanına başvurular sınırlı! İŞKUR evde ek iş imkanı ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 30.07.2021 - 21:13 30.07.2021 - 21:13 Volkan Arık

İŞKUR ev hanımlarına ve çalışmayan kadınlara 1000 TL dağıtacak! Evde para kazanma imkanına başvurular sınırlı! İŞKUR'dan çalışmayan kadınlara ve ev hanımlarına destekler devam ediyor. Yapılan son açıklamaya göre İŞKUR tarafından ev hanımlarına ve çalışmayan kadınlara 1000 TL dağıtılacağı açıklandı. İş hayatından uzaklaşmak zorunda kalan, vasıfsız eleman pozisyonunda olan ve kendi evinde iş yapmak isteyen kadınları çok yakından ilgilendiren bu haberde ev hanımlarının bu parayı almaları için başvuru yapmaları gerekiyor. İŞKUR evde iş imkanı ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor…

Türkiye'de kadınlar çeşitli sebeplerden dolayı çalışma hayatından kopmak zorunda kalabiliyor. Aynı zamanda çalışmak için iş arayan ancak bulamayan kadınlarda oluyor. Bu noktada devreye giren İŞKUR kadınların Çalışma Hayatında aktif olabilmesi için yeni sistemleri hayata geçirdi. Çocuklarını bakıcıya bırakmak istemeyen, evde çalışmak isteyen kadınlara İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden müjdeli haber geldi. İŞKUR sistemine Online olarak kayıt yaptıran kadınlar evde paketleme iş ilanlarını hemen başvuru yaparak ev ortamında çalışıp 1000 TL alma imkanı elde ediyor. Kayıt işlemleri sonrasında size ulaşan İŞKUR meslek danışmanı aracılığı ile için bütün detayları öğrenebilirsiniz. Peki İŞKUR evde çalışma koşulları neler? İŞKUR evde iş başvurusu nasıl yapılır?

iskur-ev-hanimlarina-ve-calismayan-kadinlara-1000-tl-dagitacak-evde-para-kazanma-imkanina-basvur-3

İŞKUR EVDE ÇALIŞMA İŞ KAPSAMI NELERDİR?

İŞKUR tarafından sunulan evde iş imkanları arasında editörlük, WEB tasarımı, yazarlık, mimarlık gibi bir çok evden çalışabileceğiniz alan bulunuyor. Bu sayede kadınlar belli saatlerini işyerinde geçirmek yerine evde çalışmayı tercih ediyor ve hem gelir elde ediyor hem de iş hayatından uzak kalmamış oluyor. Vasıflı vasıfsız birçok kişi İŞKUR tarafından sunulan bu imkanlardan faydalanıyor. Sadece bu kadar da değil evde paketleme işi, evde davetiye katlama işi gibi birçok farklı iş grubu da İŞKUR tarafından kadınlara sunuluyor. Çalışmalar İŞKUR tarafından sizlere ulaştırıldığı için herhangi bir dolandırılma durumu ile de karşı karşıya kalmıyorsunuz.

iskur-ev-hanimlarina-ve-calismayan-kadinlara-1000-tl-dagitacak-evde-para-kazanma-imkanina-basvuru-2

İŞKUR'UN EV HANIMI DESTEK PROJELERİ DEVAM EDİYOR

İŞKUR tarafından geliştirilen bu programda asıl amaç ev hanımlarına destek olmak ve Çalışma Hayatında aktif olarak yer almalarını sağlayarak maddi özgürlük kazandırmak. İŞKUR evden çalışana ilanlarına kadınların ilgisi de son derece yüksek nokta aksesuar paketleme, nikah şekeri paketleme, toka paketleme, bitki çayı paketleme, mandal montajı, Peçete müziği yapma, Tekstil ürünlerine düğme dikme gibi birçok farklı iş seçeneğinden kadınlar faydalanabiliyor.

iskur-ev-hanimlarina-ve-calismayan-kadinlara-1000-tl-dagitacak-evde-para-kazanma-imkani

İŞKUR EVDEN ÇALIŞMA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR evde paketleme iş ilanlarını ulaşabilmek için öncelikle İŞKUR'a kayıt yapmamız gerekiyor. İŞKUR kayıt işlemlerini en yakın İŞKUR şubesi üzerinden ya da Online olarak gerçekleştirmek mümkün. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra evde paketleme iş ilanlarını ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde bir meslek danışmanı da zaten sizi arayacak ve işlemlerle ilgili bilgi verecektir. Sizi arayan meslek danışmanımız ile her türlü soru ve görüşlerinizi konuşabilirsiniz.

iskur-ev-hanimlarina-ve-calismayan-kadinlara-1000-tl-dagitacak-evde-para-kazanma-imkanina-basvuru-4

AYDA 1000 TL KAZANMA İMKANI

İŞKUR evde çalışma kapsamında yapılan her iş başına ödeme almak mümkün. Ev hanımları ve çalışmayan kadınlar bu işler sayesinde günde sadece 3-4 saat çalışarak ayda en az 600 en çok bin TL gelir elde edebiliyor. Kadınlar bu sayede hem çalışma hayatından kokmuyor hem de maddi özgürlük sahibi oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@