İŞKUR evden çalışana 2.500 TL-3000 TL ve 5000 TL nakit para ödemesi için düğmeye basmış durumda. Bu anlamda 18 yaşından büyük olan herkesin hesabına para yatırılıyor. İşte son dakika detayları

Malatya'da Korkutan Deprem Haberi! Malatya Doğanşehir 3.5 Şiddetinde Sarsıldı! Malatya'da Korkutan Deprem Haberi! Malatya Doğanşehir 3.5 Şiddetinde Sarsıldı!

İŞKUR evden çalışana 2.500 TL-3000 TL ve 5000 TL nakit para veriyor! 18 yaşından büyük olan herkesin hesabına yatıyor... Günümüzde genel olarak ek gelir işlerine ilgi olabildiğince yoğundur. Özelliklede kadınlar doğrultusundan evlerinde ek gelir gerçekleştiren iş olanakları daha çok tercih edilir. İşkur bu süreci desteklemek amacıyla evde ek gelir amacıyla iş olanaklarını sunuyor. Son senelerde evde paket yapma işi sık sık tercih edilir durumuna geldi. 

İşkur ile yayılan bu proses amacıyla da evde paketleme işlemleri amacıyla belirli koşulların sağlanması gerekir. Bu koşullar şunlardır;

-    18 yaşından büyük olmak

-    Türk vatandaşlığına sahip olmak

-    Düzenli olarak yayılan işi yerine getirmek

Son senelerde sık sık tercih edilen paketleme işinde ayda aşağı yukarı olarak bin tl kazanç elde ediliyor. Birçok vatandaş evde paketleme işinde hem keyif alarak hem de para kazanarak en uygun imkân olduğunu söylüyor. Çünkü hobi olarak oluşturulan işten kazanç elde etmek pek çok vatandaşın hayalinde yer alır. Günümüzde İşkur ile evde paketleme işi amacıyla müracaat işlemleri amacıyla müracaat formunun doldurulması gereklidir. İşkur’a uğrayıp evde paketleme işi amacıyla müracaat formu istenir. Form doğru ve kusursuz veriler ile doldurulması gerekir. Böylece müracaat işleminin kolay bir şekilde tamamlanması olası olur.

Genellikle ülke olarak üretimi gerçekleştiren bir ülkeyiz. Bu yüzden de özelliklede tekstil firmaları bugünümüzde yaygındır. Sabun çeşitlerinin paketlenmesi işi de sık sık tercih edilir. İşkur size firma ile bağlantıyı kuruyor. Bazı yerlerde tel toka ya da kutu çeşitlerinin paketlenmesi işlemleri sağlanıyor. Günde yalnızca 2 saat çalışarak ek gelir isteyenler amacıyla avantajlı bir iştir.