Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

10 Aralık 2018 Pazartesi 23:13:45

3. Havalimanı en az ilköğretim mezunu temizlik görevlisi alacak! Başvuru detayları

Bu yıl açılışı gerçekleştirilen 3. havalimanı için en az ilköğretim mezunu temizlik görevlisi alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden duyuruldu. Y

Bu yıl açılışı gerçekleştirilen 3. havalimanı için en az ilköğretim mezunu temizlik görevlisi alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden duyuruldu. Yeni havalimanında temizlik görevlisi olarak görev almak isteyen adaylar belirtilen adresten ve şartları taşıyor ise başvuruda bulunabileceklerdir.

Başvuru Detayları

Yeni açılacak olan 3. Havalimanı'nın terminal bölgesinde; vardiyalı çalışabilecek, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 20-45 yaşlarında temizlik görevlisi aranmaktadır. İletişime geçilecek yetkili kişiler aşağıdadır.

Çalışma adresi Tayakadın Mahallesi Ulubatlı Hasan Caddesi No: 255 3.Havalimanı Arnavutköy İstanbul Türkiye. Tercih edilen bölgeler ise Eyüp, Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Esenler, Arnavutköy, Sultangazi bölgeleridir.

Başvuru Bilgileri

3. havalimanı temizlik görevlisi ilanına başvuru gerçekleştirmek isteyen adaylar işkura kayıt olmalı veya önceden kayıt işlemi yapıldı ise verilen adrese giderek tüm bilgileri takip ederek iş başvuru aşamasına geçebilirler.

İlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.

>>>İnstagram için TIKLAYIN

>>>Facebook için TIKLAYIN

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Gündem

Halil Sezai Serbest Bırakıldı!

← yazdı30 Ekim 2020
Yukarı