Burdur Belediyesi beden işçisi alımı yapacak

Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden verilen ilan doğrultusunda Burdur belediyesi beden işçisi alımı yapacak. İŞKUR 27 Haziran 2019 tarihli yayımına

Burdur Belediyesi beden işçisi alımı yapacak

Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden verilen ilan doğrultusunda Burdur belediyesi beden işçisi alımı yapacak. İŞKUR 27 Haziran 2019 tarihli yayımına göre Burdur Belediyesi bünyesindeki işçi eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda olmak üzere Beden İşçisi alımı yapacağını ilan etti. Burdur Belediyesi alımları için için başvuru süreci başlamış olup kısa bir süre verilmiştir. Bu bağlamda adayların bir an önce başvuru yapmaları gereklidir.

Hangi kadrolarda beden işçisi alınacak?

Burdur Belediyesi 55 kişilik boş kadro ile kamu işçi alımı yapacağını ilan etti. Bu bağlamda alımlar beden işçisi pozisyonunda yapılacak olup, 8 kişilik kadro ile Şehiriçi Çöp Toplama İşinde (Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu Arkasında Çalışacak), 12 İnşaat ve Kanalizasyon işlerinde çalışacak işçi ve 35 Genel kapsamınd açalışacak işçi alımı yapılacaktır.

Kura çekimi olacak!


Söz konusu alımlar için adayların belirlenmesi için Belediye Kura Çekimi yapacak. Başvuru yapmış olan adaylar için iŞKUR Nihai liste oluşturacak ve bu listeye göre 08 temmuz 2019 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında Burdur Belediyesi Sultan Deresi Hizmet Kampüsü Toplantı Salonunda kura çekimi yapılacak.

Başvuru işlemleri

Belediye başkanlığına başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarih olan 27 Haziran 2019 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 4 gün içerisinde yani 01 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine girş yaparak İşyeri Ünvanı kısmına " BURDUR BELEDİYE BAŞKANLIĞI" yazarak ilanlara ulaşabilir ve başvuru yapabilirler.

Kaynak: işin olsa

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2019, 14:51


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER