Devrek Belediyesi Deneyimli İtfaiyeci Alımı yapacak

Devrek Belediyesi 5 yıl deneyimli olarak itfaiyeci alımı yapacağını Türkiye İş Kurumu üzerinden duyurdu. Belirtilen şartları taşıyan adaylar Devre

Devrek Belediyesi Deneyimli İtfaiyeci Alımı yapacak

Devrek Belediyesi 5 yıl deneyimli olarak itfaiyeci alımı yapacağını Türkiye İş Kurumu üzerinden duyurdu. Belirtilen şartları taşıyan adaylar Devrek belediyesi işçi alımı ilanına başvuruda bulunabileceklerdir.

Gerçeğe aykırı belge vermemek eğer gerçeğe aykırı belge verenlerin tespiti yapılırsa başvuruları iptal edilerek yasal işlem başlatma hakkı saklı tutulmaktadır, başvuru şartlarını taşıyan adaylar ilanın yayınlandığı günden itibaren 5 gün içerisinde devrek belediyesi işçi alımı ilanına başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. ) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

Devrek Belediyesi itfaiyeci alımı ilanına başvuru sağlamak için https://goo.gl/k91B3z adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 14:46
YORUM EKLE