Dsi Bursa eski hükümlü işçi alımı yapacak

DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğü eski hükümlü işçi alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu üzerinde 25 Haziran 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış ola

Dsi Bursa eski hükümlü işçi alımı yapacak

DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğü eski hükümlü işçi alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu üzerinde 25 Haziran 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilana göre Bursa ili Devlet Su İşleri 1. Bölge Müdürlüğü bünyesindeki işçi personel ihtiyacını gidermek için Erkek adaylar içerisinden işçi alımı yapacağını ilan etti.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Kurum: Burda DSİ 1. Bölge Müdürlüğü

Alım Yapılacak Pozison: Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı

Toplam alım sayısı : 1

Çalışma Şekli : Daimi / Tam Zamanlı

İşveren Statüsü : Kamu

Bu bağlamda Bursa Devlet Su İşleri Bölge Mdürlüğüne 1 kişilik boşluk ile Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı alımı yapılacak. Adayların en az Ortaöğretim ( Lise ve Dengi ) mezunu olmaları ve en fala Ön Lisans mezunu olmaları gereklidir. Bu yönde Sadece Erkek adaylar alınacak olup adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları gereklidir. Ayrıca adayların görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamaları gerekmekte ve bunu rapor ile belgelemeleri gereklidir.

BAŞVURULAR:

Başvurular 25 Haziran2019 tarihinde başlamış olup en geç 01 Temmuz 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular İş İlan No (00005034669) ile elektronik ortamda veya Bursa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden şahsen yapılacaktır.

Kaynak: işin olsa

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 13:59


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER