Farklı bölgelerden İŞKUR TYP KPSS Şartsız İşçi Alımı yapılıyor! Belediye, Kaymakamlık, İl Orman Müdürlükleri

KPSS şartı aramadan İŞKUR TYP üzerinden farklı bölgelere işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Başvuru hakkında gerekli bilgiler haberimizde yer almaktadır.

Farklı bölgelerden İŞKUR TYP KPSS Şartsız İşçi Alımı yapılıyor! Belediye, Kaymakamlık, İl Orman Müdürlükleri

Farklı bölgelerden ve farklı kurumlar Toplum Yararına Program üzerinden işçi alımı yapıyor. İŞKUR TYP ilanlarından yararlanmak ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar haberimizden gerekli bilgileri alarak iş başvurusunda bulunabilirler.

Hangi şehirlere alım yapılıyor?

TYP üzerinden Tunceli, Muğla, Gaziantep, Hakkari ve ilçeleri. Bazı alımlar merkez üzerine yapılacak olup, çoğu alım ilçelere gerçekleştirilecektir.

Alımlar çevre temizliği, ağaçlandırma, MEB bakım onarım ve temizlik gibi alanlar için yapılacaktır.

Toplamda kaç alım yapıldığı hakkında net bir bilgiye ulaşmak için sizlere verilmiş adrese giderek ilan detaylarına girmek ve katılımcı sayısı bilgisinin yanında yazan rakamları incelemek olacaktır. Her bir kurumun alım yaptığı sayı farklı ve seçim yerleri de farklıdır.

TYP ilanlarına nasıl başvuru yapılacak?

Öncelikle sizlere aşağıda verilmiş adrese giderek ilanları ve alım yapacak şehir ve ilçeleri inceleyiniz ve size uyan ilan bulunuyorsa işkur'a giriş yaparak veya kayıt değilseniz kayıt olarak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KPSS şartı aranıyor mu?

TYP başvurularında KPSS şartı aranmamaktadır. İlanların detaylarında seçim yeri belirtilmiş olup işlemler seçim ile gerçekleştirilmektedir.

Başvuru için https://goo.gl/xXWHjD adresine giderek "ara" butonuna basmanız halinde tüm ilanlar listenecektir.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 14:21
YORUM EKLE