İŞKUR İşçi Alımı İlanları! Kurye, Beden İşçisi, Kamyon Şoförü ve Bahçıvan Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR )'dan farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere işçi alımları yapılacak. Alınacak kadrolar ise; kamyon şoförü, beden işçisi, bahçıvan ve şoför-yük taşıma kadroları olup, başvuru şartları ve diğer ilan bilgileri haberimizde verilmiştir. İşte ayrıntılar...

İŞKUR İşçi Alımı İlanları! Kurye, Beden İşçisi, Kamyon Şoförü ve Bahçıvan Alımı Yapılacak!

İŞKUR üzerinden verilen ilanlar neticesinde kamyon şoförü, beden işçisi, bahçıvan ve şoför-yük taşıma kadroları için işçi alımı yapılacağı açıklandı.

İŞKUR'DAN İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden bahçıvan, beden işçisi, kurye, kamyon şoförü ve şoför-yük taşıma kadrolarında görevlendirilmek üzere işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlgili kadrolarda görev almak isteyen adaylar verilen bağlantılar üzerinden gerekli ilan incelemelerini yapabilirler.

BAŞVURU ŞARTLARINA NEREDEN ULAŞIRIZ?

Başvuru şartları nereden? bahçıvan, beden işçisi, kurye, kamyon şoförü ve şoför-yük taşıma kadrolarına yani farklı kadrolara alım yapıldığı için başvuru şartları da farklılık göstermektedir. Adaylar haberimiz üzerinde verilen bağlantılara giderek ilanları hangi bölgeden yapıldığı incelemenin yanı sıra ilan başvuru şartlarını da inceleyebilirler.

KADROLARA HANGİ İLLERDEN ALIM OLACAK?

Hangi illerden alım olacak? Bahçıvan, beden işçisi, kurye, kamyon şoförü ve şoför-yük taşıma kadroları için farklı illerden işçi alımı yapılacaktır. Bunlardan bazıları ise şöyledir; Kurye kadrosu için alım yapılacak bölgelerden bazıları; Burdur, Sivas Bursa, Eskişehir ve Mersin gibi daha saymadığımız birçok il ve bölgeden alımlar yapılacaktır.

Bahçıvan kadrosu için alınacak bölgelerden bazıları; Aydın, Burdur, Denizli, İzmir, Manisa ve Muğla gibi saymadığımız il ve bölgelerden bahçıvan alımı yapılacaktır.

Kamyon Şoförü kadrosu için; İstanbul, Burdur, Kayseri, Ankara ve Eskişehir bölgelerinden yapılacaktır.

Beden işçisi kadrosu için alınacak bölgelerden bazıları ise şöyledir; Uşak, Bolu, Manisa, Aksaray, Bursa gibi bölgelerden alım yapılacaktır.

Beden işçisi kadrosu için: https://goo.gl/9zdKMS

Kurye kadrosu için: https://goo.gl/oVKxSM

Kamyon şoförü kadrosu için: https://goo.gl/b3B67L

Şoför-yük taşıma kadrosu için: https://goo.gl/GrprRE

Bahçıvan kadrosu için: https://goo.gl/dVYWjU

Adaylar ilgili bağlantıları kopyalayıp tarayıcıya yapıştırarak ilan sayfalarına ulaşabilirler.

Kaynak: İşin Olsa

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 02:35


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER