İŞKUR'dan kamu işçisi alımı yapan kurumlar nedir?

İşkur üzerinden kamu işçisi alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Bir çok kamu kurumu İŞKUR'dan yayınladığı ilanlar neticesinde farklı kadr

İŞKUR'dan kamu işçisi alımı yapan kurumlar nedir?

İşkur üzerinden kamu işçisi alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Bir çok kamu kurumu İŞKUR'dan yayınladığı ilanlar neticesinde farklı kadrolarda istihdam etmek üzere işçi alımı yapacağını açıkladı. Hangi kurum alım yapacak ve hangi kadrolara alımlar gerçekleşecek işte detaylar...

Alım yapılacak kadrolar nedir?

Mardin Emniyet İl Müdürlüğü, Gülağaç Belediye Başkanlığı, Şubaşı Belediyesi, Eti maden Bandırma bor ve asit, Et ve süt kurumu, Güneyyurt belediye başkanlığı, Türkiye kömür işletmeleri, Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi, Ayvacık Belediye başkanlığı, Örenler sulama birliği, Türkeli belediye başkanlığı, Rize il milli eğitim müdürlüğü gibi kurumlar Türkiye iş kurumu üzerinden işçi alımı yapacaktır.

Alınacak kadrolar nedir?

Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), TMY Büro İşçisi, Beden İşçisi (Genel), Park temizlik işçisi, Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı , Soğutma Sistemi Operatörü, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı) , Kasap , Tır-Çekici Şoförü , Elektrikçi (Genel) , Makam Şoförü , Bilgisayar İşletmeni (Operatörü) , temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi kadroları için alımlar yapılacaktır.

İlanlara nasıl ulaşılır?

Adaylar Türkiye iş kurumu resmi adresi olan https://bit.ly/2q1hxgJ sayfasına giderek " iş yeri türü " kısmını " kamu " olarak seçmeli ve " ara " butonuna basarak İşkur kamu ilanlarını listeleyebilirler.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 18:52
YORUM EKLE