Kömür İşletmeleri Kurumu Lise ve dengi okul mezunu Eski Hükümlü işçi alımı yapacak

Kömür İşletmeleri Kurumu lise ve dengi okul mezunu olarak ölçü tespit elemanı kadrosu için işçi alımı yapacağını açıkladı. Türkiye iş kurum

Kömür İşletmeleri Kurumu Lise ve dengi okul mezunu Eski Hükümlü işçi alımı yapacak

Kömür İşletmeleri Kurumu lise ve dengi okul mezunu olarak ölçü tespit elemanı kadrosu için işçi alımı yapacağını açıkladı. Türkiye iş kurumu üzerinden verilen ilan neticesinde toplamda 6 kişilik eski hükümlü işçi alımı yapılacağı açıklandı.

İlan detayları nedir?

Kömür İşletmeleri Kurumu eski hükümlü işçi alımı ilanı yayınlandığı günden itibaren başvuru şartlarını taşıyan adaylar 5 gün içerisinde ilana İŞKUR il müdürlükleri ve ya Türkiye iş kurumu resmi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabileceklerdir. Lise ve dengi okul mezunu adayların başvuruları kabul edilecektir.

Adayların başvuru sırasında gerçeğe aykırı belge vermemesi gerekmekte olup, bu tarz işlemlerin yapıldığı tespit edilirse yasal işlem hakkı saklı tutulup başvuru işlemleri iptal edilecektir. Kura ile seçim yapılacak olup, 11 temmuz 2019 saat 10:00 ile 11:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.  Kura Yeri: Soma Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Spor Salonu olarak belirtilmiştir.

Mülakata sözlü sınava katılmaya hak kazanmış adaylar ve sınav mülakat tarihleri ve yeri Ege Linyitleri İşletmesi Müessesesi Müdürlüğü’nün internet sitesinde (www.eli.gov.tr) duyurulur. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmaz.

İlan detayları için: https://bit.ly/2X0fcnb

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 14:26
YORUM EKLE