Muratpaşa Belediyesi Aşçı Alımı yapacak

Muratpaşa Belediyesi geçici olarak istihdam etmek üzere 3 yıl deneyimli aşçı alımı yapacağını duyurdu. Muratpaşa Belediyesinde

Muratpaşa Belediyesi Aşçı Alımı yapacak
Muratpaşa Belediyesi geçici olarak istihdam etmek üzere 3 yıl deneyimli aşçı alımı yapacağını duyurdu.

Muratpaşa Belediyesinde görev almak isteyen adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren beş gün içerisinde Türkiye İş Kurumu resmi sitesinden veya il müdürlükleri üzerinden başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru tarihleri aynı güne denk gelen kamu kurumlarının birden fazla personel alımı talebinden sadece 1 tanesine başvuru yapılabilecek olup, kpss'den en az 60 puan almış olan adayların başvuruları değerlendirilecektir.

Muratpaşa Belediyesi işçi alımı ilanına başvuru sağlayacak adayların Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanmış ilanın şartlarını yerine getiriyor olması halinde 24 Mayıs 2019 ile 28 Mayıs 2019 tarihleri arasında başvurularını belirtilen kuruma yapabileceklerdir.

Belediye geçici statüde görevlendirmek üzere 3 yıl deneyimli aşçı alımı yapacağını ilan etmiştir. Kura yeri olarak Muratpaşa Belediyesi belirtilmiş ve 30 Mayıs 2019 tarihinde saat 09 ile 18:00 arasında yapılacağı açıklanmıştır.

Daha fazla bilgi için İŞKUR'da yayınlanmış olan Muratpaşa Belediyesi işçi alımı ilanını inceleyebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 14:38
YORUM EKLE