İŞKUR işçi alımı ilanları tüm hızıyla devam ediyor. En fazla ilgi gören pozisyonlar Beden İşçisi, Büro İşçisi , Şoför alımı ilanları oldu. Peki Beden İşçisi, Büro İşçisi , Şoför alımı başvuru şartları nedir? İşte tüm detaylar

İŞKUR tarafından işçi alımı başvuru detayları açıklandı. Farklı farklı işyerleri için en az ilkokul mezunu 6 bin TL maaşla personel alımı yapılacak. Kadrolara baktığımız zaman Beden İşçisi, Büro İşçisi , Şoför pozisyonlarına alım yapılacak. Bu ilanlara başvuru yapmak için öncelikle İŞKUR üzerinden kayıt oluşturmanız gerekiyor. İŞKUR kayıt işlemlerinizi internet üzerinden online yapmak isterseniz “iskur.gov.tr” adresindeki “İnternet Şubesi” ekranı üzerinden kayıt yaparsınız. 

İŞKUR işçi alımı ilanları: Beden İşçisi, Büro İşçisi , Şoför alımı ilanları 

Bu ilanlara başvurmak için online kayıt yapmanız gerekir. Kayıt sırasında bilgilerinizi tam doğru olarak, eksiksiz şekilde doldurmanız lazım. Sonrasında size uygun olan ilana başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. İlan365.net olarak haberrimizde detayları veriyoruz. İlk olarak,  İŞKUR resmi sitesine (iskur.gov.tr) giriş yaparsınız, sonrasında ise İŞKUR resmi sitesinde üst menüde bulunan “İnternet Şubesi” butonuna basmalısınız.  Sekmede açılan “esube.iskur.gov.tr” adresli İŞKUR İnternet Şubesi’nde kayıt işlemlerinizi yaparsınız.

Vakıfbank düşük faizli 47000 TL nakit verecek! Banka müşterisi olan ve olmayan herkes alabilecek! Vakıfbank düşük faizli 47000 TL nakit verecek! Banka müşterisi olan ve olmayan herkes alabilecek!

Peki iş arayanlar İŞKUR'a nasıl kayıt yapılır?

İŞKUR kayıt sayfası ile “İş Arayanlar” kısmındaki “Üye Ol” butonuna basmalısınız. Karşınıza çıkan sayfada bulunan “Üyelik Sözleşmesi” oldukça önemlidir. Bunu onayladıktan sonra ise,  “T.C. kimlik numarası”, “isim,” soy isim”, “baba adı” ve “doğum tarihi” şeklindeki kimlik bilgilerinizi doldurmalısınız.  “Üyeliği Oluştur ve Devam Et butonuna tıklayarak İŞKUR kayıt işlemini bitirebilirsiniz. 

İŞKUR İŞÇİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ 

KAYNAK: ilan365.net