İŞKUR istisnasız herkese fırsat veriyor! Evli bekar fark emiyor, oturduğunuz yerden aylık 6000 TL maaş imkanı!

İŞKUR iş imkanları ile vatandaşların mutlu etmeye devam ediyor. Evden bile çıkmadan koşulsuz, şartsız oturduğunuz yerden 6000 TL maaş alma şansı doğdu.

Magazin 17.11.2021 - 11:16 17.11.2021 - 11:16 Volkan Arık

Çalışmak isteyen herkese İŞKUR'un sağladığı bir iş imkanı bulunuyor. Özellikle ev hanımları, öğrenciler, evinde ek gelir elde etmek isteyenler için İŞKUR'un yeni bir programı daha başladı. Evden çıkmayı bile gerek kalmadan oturduğunuz yerden tam 6 bin TL aylık maaş alabilirsiniz. İŞKUR'un evde ek iş programı kapsamında başvuru yapan herkesin evde para kazanması mümkün. Üstelik evli veya bekar olmanız da fark etmiyor, tek yapmanız gereken başvuru yapmak ve ek iş yapmaya başlamak. İŞKUR evde ek iş imkanları ile ekonomik sorunlar yaşayan vatandaşları mutlu etmeye devam ediyor. Peki İŞKUR evde ek iş başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR evden ek iş imkanları ile beraber çalışmak isteyen ev hanımlarına ek gelir elde etmek isteyenlere aynı zamanda öğrenci olup para kazanmak isteyenleri mutlu etmeye devam ediyor. İŞKUR'un ek iş imkanlarına dahil olmak isteyenler Yaşadıkları illerde bulunan kurumlara başvuru yaptıktan sonra hemen evde paketleme işi yapmaya başlayabiliyor. İŞKUR evde paketleme işleri son derece güvenilir. Çünkü İŞKUR güvencesi ile size işler teslim ediliyor ve ödemenizde yine İŞKUR aracılığı ile yapılıyor. Peki İŞKUR evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR evde ek iş imkanı ve tüm detaylar haberimizde...

iskur-istisnasiz-herkese-firsat-veriyor-evli-bekar-fark-emiyor-oturdugunuz-yerden-aylik-6000-tl-1

AYLIK 1500 TL İLE 6 BİN TL ARASINDA GELİR

İŞKUR, Çalışan çalışmayan evli yada bekar olan hiç fark etmeden herkese evde ek iş imkanı sağlıyor. Özellikle ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları ile öğrenciler için İŞKUR'un evde ek iş fırsatları büyük bir gelir kapısı oluyor. Üstelik size teslim edilen işleri zamanında yapmanız ve el çabukluğu ile tamamlamanız durumunda aylık 6.000 TL'ye kadar gelir elde etme şansınız var. İŞKUR evde paketleme işi ile 1500 lira ile 6 bin lira arasında kazanabilirsiniz.

iskur-istisnasiz-herkese-firsat-veriyor-evli-bekar-fark-emiyor-oturdugunuz-yerden-aylik-6000-tl-3

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ

İŞKUR'un evde paketleme işi kapsamı son derece geniş. nikah şekeri paketleme, davetiye katlama, kına paketleme, mandal paketleme, Bebek şekeri paketleme Ve daha birçok ürün grubunu paketleme işi alabilirsiniz. İŞKUR ek iş imkanından faydalanabilmek için Öncelikle kuruma kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ardından İŞKUR meslek danışmanları tarafından evlere ek iş veren firmalar sizlere yönlendiriliyor. Evde ek iş imkanları İŞKUR aracılığı ile verildiği için son derece güvenilir oluyor. Yani arama motorunda bulduğunuz evde paketleme işi evde ek iş veren firmalar gibi yerler yerine İŞKUR'un güvencesi altında çalışarak aylık gelir elde etme imkanı bulabilirsiniz.

iskur-istisnasiz-herkese-firsat-veriyor-evli-bekar-fark-emiyor-oturdugunuz-yerden-aylik-6000-tl-2

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İŞKUR'un evde ek iş fırsatlarından faydalanabilmek için başvuru işlemleri İŞKUR aracılığı ile yapılıyor. Yani İŞKUR'un resmi internet sitesine girerek iş arayan kaydı oluşturabilir ya da Bulunduğunuz ilde bulunan İŞKUR merkezine giderek başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Evde ek iş imkanları sayesinde kazanacağınız parayı çalışacağımız zamanı tamamen kendiniz belirliyorsunuz. Alacağınız işlerine kadar kısa sürede teslim ederseniz Yeni işler alabilir daha fazla para kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@