İŞKUR son dakika haberi geldi. İŞKUR'dan ev hanımı, öğrenci ve işsiz olanlara maaş müjdesi verildi. Evde ek iş imkanı ile birlikte İŞKUR'dan 6 bin liraya kadar maaş almak mümkün. Hem de evden çıkmanıza gerek yok sadece ek iş yaparak bu parayı kazanabilirsiniz. Üstelik ödemeler İŞKUR güvencesi ile anında hesaba geçiyor.

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

Türkiye İş Kurumu işsiz olan vatandaşlara iş imkanı sağlamaya devam ediyor. Özellikle evden çalışmak isteyen ya da evde ek iş arayan ev hanımı, işsiz, öğrenci gibi vatandaşlar başvuru yapmaları durumunda aylık 6.000 TL'ye kadar gelir elde etme şansına sahip oluyor. İŞKUR, evde ek iş imkânlarını resmi internet sitesi üzerinden her gün düzenli olarak yayınlıyor. Üstelik ilkokul mezunu bile olsanız başvuru yapma şansınız bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey İŞKUR'un internet sitesini ziyaret etmek eğer kaydınız yoksa kayıt yaptırmak ve size uygun bir iş ilanına başvuru yapmak. Ödemeler İŞKUR güvencesi ile hesaplara geçiyor ve her ay düzenli olarak yatıyor.

İŞKUR tüm işsiz ev hanımı ve öğrenci olan vatandaşlara Müjdeli haberi verdi. Bu sabah saatlerinde İŞKUR'dan yapılan duyuruya göre evde ek iş imkanı sağlanacak. Başvuru yapan herkes evde ek iş imkanından faydalanabilirken 6 bin liraya kadar gelir elde etmek mümkün olacak. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler İŞKUR kaydı yaptıktan sonra resmi internet sitesi üzerinden başvurularını tamamlayabiliyor. Peki İŞKUR evde ek iş fırsatları neler? Kimler başvuru yapabilir? İŞKUR evde ek iş yaparak para kazanma detayları haberimizin devamında...

iskur-son-dakika-duyurdu-issiz-ev-hanimi-ogrenci-olanlara-6000-tl-veriliyor-direkt-hesaba-geciyo-2

İŞKUR evde ek iş fırsatları neler?

İŞKUR evde ek iş fırsatları oldukça geniş kapsamlı. Evde davetiye katlama, kına paketleme, mandal paketleme Başta olmak üzere başvuru yapmanız halinde birçok farklı iş fırsatından faydalanabilirsiniz. İŞKUR'un evde ek iş imkanları firmalar tarafından sağlanıyor ancak sizlere İŞKUR güvencesi ile veriliyor. Başvuru yapanlar, kendi el hızlarına göre ya da yaptıkları işteki uzmanlıklarına göre para kazanabiliyor.

iskur-son-dakika-duyurdu-issiz-ev-hanimi-ogrenci-olanlara-6000-tl-veriliyor-direkt-hesaba-geciyo-4

6.000 liraya kadar maaş alma imkanı

Evde paketleme işi olarak bilinen İŞKUR evde ek iş imkanlarına başvuru yaptıktan sonra firmalar tarafından yapabileceğiniz ek kişiler evinize teslim ediliyor. Başvuru işlemlerini İŞKUR'un web sitesi üzerinden tamamlamakla birlikte aynı zamanda Bulunduğunuz ilde bulunan İŞKUR İl müdürlüklerine de başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanması durumunda aylık 2 bin 500 TL ile 6 bin TL arasında gelir ya da ek gelir elde etmek mümkün. İŞKUR'un evde ek iş ilanları son derece güvenilir yani arama motorunda bulduğunuzu ilanlarla bir tutmayın. Çünkü firmalar bu işleri size İŞKUR güvencesi ile veriyor maaşınızdan İŞKUR tarafından yatırılıyor.